• تاریخ: 2019-12-31
  • شناسه خبر: 29390
  • 622 بازدید

۹ دی،متعلق به همه مردم بیدار و آگاه ایران اسلامی است

ارکین نیوز-فرماندار شهرستان آق قلا گفت:۹ دی،متعلق به گروه و جناح خاصی نبوده و متعلق به همه مردم بیدار و آگاه ایران اسلامی است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امیر شیر توماج”در تجمع روز& ...

ارکین نیوز-فرماندار شهرستان آق قلا گفت:۹ دی،متعلق به گروه و جناح خاصی نبوده و متعلق به همه مردم بیدار و آگاه ایران اسلامی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امیر شیر توماج”در تجمع روز”بصیرت و میثاق امت با ولایت”که صبح امروز دوشنبه ۹ دی ماه در مسجد صاحب الزمان شهر آق قلا برگزار شد،ضمن اشاره به نص صریح کلام وحی”با آنان پیکار کنید تا فتنه برچیده شود”،اظهار کرد:اراده و مجاهدت انسان ها آنچیزی است که روزها را از همدیگر متمایز می کند و ملت بزرگ ما با اراده پولادین خود و حضور در صحنه های مختلف،روزهای بیاد ماندنی را در تاریخ انقلاب اسلامی رقم زده اند.

فرماندار شهرستان آق قلا ضمن اشاره به دسیسه های دشمنان نظام در طول چهار دهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی،افزود:از ابتدای شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی،بدخواهان و دشمنان،چه داخلی و چه خارجی،هرچه در چنته داشتند در ضربه زدن به انقلاب اسلامی دریغ نکردند و آخرین فتنه آنان در اغتشاشات اخیر آبان ماه بود.

رئیس ستاد برگزاری مراسم نهم دی شهرستان آق قلا تاکید کرد:اما مردم آگاه و بیدار ایران اسلامی در مناسبت هایی همچون ۱۲ فروردین،۲۲ بهمن و ۹ دی ماه،با حضور در صحنه های مختلف،مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و فتنه گران زدند و با حضور پرشور در ایام الله ها،پشتیبانی از مقام معظم رهبری که سکاندار کشتی در دریای پرتلاطم می باشد را به جهانیان ثابت نمودند.

“توماج”در خاتمه سخنان ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص حساسیت بر مسئله فتنه،گریزی به رویداد مهم و سیاسی پیش رو و انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی زد و تصریح کرد:مردم شهرستان آق قلا همیشه پیرو نظام اسلامی بوده و نمود عینی آن،حضور پرشور در مناسبت ها،تقدیم شهیدان به انقلاب اسلامی و پیروی از مقام معظم رهبری است و به فضل الهی،شاهد برگزاری انتخاباتی سالم،قانونمند و مشارکت حداکثری مردم در دوم اسفند ماه خواهیم بود تا برگ زرین افتخار دیگری برای شهرستان آق قلا رقم زده شود.

سخنرانی”حجت الاسلام رعایتی”مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوای استان و “حاج علی آخوند آرخی”از مدرسین حوزه عملیه قره بلاغ”و قرائت قطعنامه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از اهم برنامه های امروز تجمع روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در شهرستان آق قلا بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست