• تاریخ: 2018-01-30
  • شناسه خبر: 25266
  • 315 بازدید

۶۳ پروژه عمرانی و اقتصادی در دهه فجر در شهرستان گمیشان افتتاح و کلنگ زنی می شود

ارکین نیوز-فرماندار گمیشان در نشست با گروه خبری فجر گلستان گفت: ۶۳ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزا با اعتبار ۶۱۶ میلیارد و ۴۳۶ میلیون ریال در دهه فجر امسال در سطح شهرستان گمیشان افتتاح یا کلنگ زنی خواهد شد. به گزارش پای ...

ارکین نیوز-فرماندار گمیشان در نشست با گروه خبری فجر گلستان گفت: ۶۳ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزا با اعتبار ۶۱۶ میلیارد و ۴۳۶ میلیون ریال در دهه فجر امسال در سطح شهرستان گمیشان افتتاح یا کلنگ زنی خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری؛ امیرشیر توماج در این نشست خبری با بیان اینکه دین مبین اسلام در دهه فجر تولدی دوباره یافت، خاطرنشان کرد: حکومت اسلامی ایران بر پایه قرآن و اسلام پایه گذاری شده است.

وی افزود: هدف از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رفع تبعیض ها و محرومیت ها در کشور بوده است.

توماج اضافه کرد: در طول این ۳۹ سال خدمات شایسته ای در جهت توسعه، عزت کشور و رفاه مردم انجام شده است.

نماینده عالی دولت درادامه سخنان خود ضمن معرفی شهرستان گفت: مردم شهرستان گمیشان همیشه قدرشناس نظام و انقلاب هستند و ۶۷ شهید والامقام منطقه و حضور فعال و برجسته مردم مرزنشین در تمامی مراسمات، مناسبت ها و انتخابات گویای این مطلب می باشد.

توماج با اشاره به پروژه های دهه مبارک فجر شهرستان بیان داشت: از مجموع ۶۳ پروژه دهه فجر شهرستان، ۴۹ پروژه عمرانی و ۱۴ پروژه اقتصادی و اشتغالزا می باشد.

ریسس ستاد بزرگداشت دهه فجر گمیشان اضافه کرد: از مجموع این پروژه ها ۵۱ مورد افتتاح و ۱۲ مورد کلنگ زنی می باشد.

وی اشتغال را رویکرد مهم دولت بیان داشت و گفت: در دهه فجر امسال برای ۱۹۲ نفر شغل پایدار ایجاد خواهد شد.

فرماندار گمیشان در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به پروژه های شاخص شهرستان در دهه فجر امسال بیان داشت: زهکشی اراضی شمال گمیشان با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال، افتتاح مرکز جامع سلامت با اعتبار ۱۶ میلیارد ریال، بهسازی و آسفالت جاده ناردانلی به سیمین شهر به طول ۱۳ کیلومتر با اعتبار ۳۸ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال، افتتاح ساختمان اداره بهزیستی با اعتبار ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال، افتتاح کانال آبرسان لاین ۳ و ۴ سایت میگو با اعتبار ۹۰ میلیارد ریال و افتتاح کارخانه تولید کود آلی ترشیز با اعتیار ۳۵ میلیارد ریال از پروژه های مهم و شاخص شهرستان در دهه فجر انقلاب اسلامی سال ۹۶ می باشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست