• تاریخ: 2016-02-19
  • شناسه خبر: 14929
  • 341 بازدید

۴۵هزار و ۲۳۰ نفر گمیشانی واجدین شرایط رأی در انتخابات هفتم اسفند

ارکین نیوز- فرماندار و رئیس ستاد انتخابات گمیشان گفت: ۴۵هزار و ۲۳۰نفر گمیشانی واجد شرایط رأی در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی هستند. امانگلدی ضمیر اظهارداشت: از این تعداد ۳هزارو ۱۰ ...

ارکین نیوز- فرماندار و رئیس ستاد انتخابات گمیشان گفت: ۴۵هزار و ۲۳۰نفر گمیشانی واجد شرایط رأی در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی هستند.

امانگلدی ضمیر اظهارداشت: از این تعداد ۳هزارو ۱۰۳ نفر رأی اولی بوده و برای اولین بار در عرصه انتخابات در کشور شرکت می کنند.
رئیس ستاد انتخابات گمیشان همچنین از پیش بینی ۵۳ شعبه اخذ رای در سطح شهرستان خبر داد و اضافه کرد: از این تعداد ۴۳شعبه ثابت شهری و روستایی، ۹شعبه ثابت وسیار و یک شعبه نیز سیار می باشد.
وی با یادآوری تعامل اعضای برگزار کننده انتخابات شهرستان بیان داشت: ملاک در برگزاری انتخابات عمل به قانون، صیانت از آرای مردم و فراهم کردن زمینه حضور گسترده مردم است.
ضمیر افزود که جلسات وکلاس های توجیهی و آموزشی ویژه نمایندگان فرماندار، نمایندگان بخشداری، اعضای شعب صندوق اخذرأی، سربازرسین وبازرسین، کاربران رایانه و نیروهای خدماتی شعبات اخذ رای در دو بخش مرکزی و گلدشت شهرستان برگزار شده است.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند سال جاری به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود. شهرستان های کردکوی، بندرگز، گمیشان و بندرترکمن واقع در غرب و شمال غرب استان گلستان دارای یک نماینده در مجلس شورای اسلامی هستند.
تبلیغات نامزدهای مجلس خبرگان رهبری از ۲۲ بهمن آغاز شده و تبلیغات نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز از بامداد پنجشنبه ۲۹ بهمن شروع شد و تا روز پنجشنبه مورخه ۹۴/۱۲/۰۶ ادامه خواهد داشت.
در انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۵۳نفر کاربر اصلی ، ۴ نفر کاربر ذخیره و ۶ نفر به عنوان سرگروه کاربران رایانه در ستاد انتخابات شهرستان گمیشان فعالیت دارند.
گمیشان حدود ۶۷هزار نفر جمعیت دارد/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست