• تاریخ: 2016-01-22
  • شناسه خبر: 13625
  • 572 بازدید

با تمام توان پیگیر مشکلات بخش وشمگیر هستیم

ارکین نیوز – دکتر سید علی طاهری در بین نمازگزاران انبارالوم گفت : در بحث هدفمندی یارانه ها ما در مجلس ۳ بخش تصویب کردیم ۱٫ یارانه نقدی به افراد ۲٫ یارانه بخش کشاورزی ۳٫ یارانه صنعت، اما متاسفانه با گذشت چندین سال ا ...

ارکین نیوز – دکتر سید علی طاهری در بین نمازگزاران انبارالوم گفت : در بحث هدفمندی یارانه ها ما در مجلس ۳ بخش تصویب کردیم ۱٫ یارانه نقدی به افراد ۲٫ یارانه بخش کشاورزی ۳٫ یارانه صنعت، اما متاسفانه با گذشت چندین سال از اجرای هدفمندی شاهد آن هستیم که ۲ بخش ان اجرا نمیشود.

وی اضافه کرد: ما در مجلس نهم درباره بحث اشتغال از تمام توان خود استفاده کردیم و همکاری فراوانی را با دولت انجام دادیم, کل بودجه اشتغال در کشور در سال ۹۴ _۱۰۰۰ میلیارد تومان بود که با موافقت مجلس این رقم به چهار برابر افزایش یافت.

این نماینده مجلس اضافه کرد: در بحث کشاورزی استان ۳ سوال اساسی از وزیر مربوطه انجام داده ایم که انشاا… در هفته های آینده در کمیسیون مورد نظر پاسخ خواهد داده شد.

طاهری در پایان تاکید کرد: در شهر انبارالوم پیگیری های فراوانی را درباره مشکلات انجام شد از جمله حمایت از بخش کشاورزی، عمرانی و علاج بخشی سد وشمگیر که خوشبختانه نتیجه داشته است و انشاا… هم در آینده با تمام توان پیگیر مشکلات این بخش هستیم.
کانال تلگرامی دکتر طاهری

  • محمد - 2016-01-23 در 11:16 ق.ظ

    سلام
    آقای طاهری فکر میکنم اولین بار است میان انبارالوم.. ایشون چجوری مشکلات مارو میدونن؟؟؟
    ……

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست