• تاریخ: 2020-02-12
  • شناسه خبر: 29535
  • 463 بازدید

۲۳۵ نامزد انتخابات مجلس گلستان تایید صلاحیت شدند

ارکین نیوز-رییس ستاد انتخابات گلستان گفت که صلاحیت ۲۳۵ نامزد برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه‌های انتخابیه این استان توسط هیات نظارت بر انتخابات شورای نگهبان تایید شد. عبدالرضا چراغعلی روز چه ...

ارکین نیوز-رییس ستاد انتخابات گلستان گفت که صلاحیت ۲۳۵ نامزد برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه‌های انتخابیه این استان توسط هیات نظارت بر انتخابات شورای نگهبان تایید شد.

عبدالرضا چراغعلی روز چهارشنبه در نشست خبری اظهار داشت: از این تعداد ۷۰ نفر متعلق به حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا، ۳۳ نفر برای حوزه انتخابیه گنبدکاووس، ۲۲ نفر از حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر،۲۷ نفر متلعق به حوزه انتخابیه علی آباد، ۳۴ نفر از حوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان و ۴۹ نفر برای حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش هستند.

وی گفت: از میان نامزدهای تایید شده در استان، هفت نفر با تغییر حوزه انتخابیه از استان شامل تهران، قم و سیستان و بلوچستان وارد رقابت انتخاباتی گلستان شده و داوطلبانی هم حوزه انتخابیه خود را از گرگان به کردکوی و از گنبدکاووس به مینودشت منتقل کردند.

وی بیان کرد: تبلیغات رسمی این نامزدها همزمان با سراسر کشور از بامداد روز پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه به مدت یک هفته خواهد شد .

وی از نامزدها خواست مطابق قانون حساب بانکی نزد یکی از بانک های معتبر باز کرده و همراه با آن، مسوول مالی ستاد انتخاباتی خود را به فرمانداری حوزه انتخابیه معرفی کنند.

وی به آمار مشارکت کننده در فرایند انتخابات استان اشاره کرد و گفت: در این دوره ۱۵ هزار نفر ساماندهی شده اند.

رییس ستاد انتخابات استانداری گلستان آمار افراد واجد شرایط شرکت در این دوره از انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان را یک میلیون و ۳۳۰ هزار نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد ۷۱ هزار و ۱۰۰ نفر رای اولی ها هستند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست