• تاریخ: 2015-11-23
  • شناسه خبر: 10920
  • 489 بازدید

یک کلاله ای رئیس شورای راهبردی اصلاح طلبان ۴ شهرستان شرق گلستان شد + اسامی

ارکین نیوز – اعضای شورای راهبردی اصلاح طلبان شرق ۴ شهرستان شرق استان گلستان با انتخاب یک کلاله ای به عنوان رئیس این شورا، انتخاب شدند. به گزارش کلاله خبر، این جلسه با حضور ۵ عضو به نمایندگی مینودشت، ۵ عضو به نمایند ...

ارکین نیوز – اعضای شورای راهبردی اصلاح طلبان شرق ۴ شهرستان شرق استان گلستان با انتخاب یک کلاله ای به عنوان رئیس این شورا، انتخاب شدند.
به گزارش کلاله خبر، این جلسه با حضور ۵ عضو به نمایندگی مینودشت، ۵ عضو به نمایندگی کلاله، ۳ عضو به نمایندگی گالیکش و ۳ عضو به نمایندگی مراوه تپه در شهرستان گالیکش برگزار شد.

در این جلسه ضمن انتخاب اعضای شورای راهبردی اصلاح طلبان ۴ شهرستان شرق استان گلستان، ۲ نفر به عنوان نماینده حوزه انتخابی یاد شده(مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه) در شورای راهبردی اصلاح طلبان استان معرفی شدند.

در این انتخابات، مهدی سیفی(از کلاله) با اخذ ۱۰ رای موافق به عنوان رئیس، سهراب شرافتمند(از کلاله) با اخذ ۱۴ رای موافق بعنوان نائب رئیس اول، رحمت الله دوجی با اخذ ۱۲ رای موافق بعنوان نائب رئیس دوم و محمد علی کیانفر با اخذ ۱۶ رای موافق بعنوان دبیر شورا انتخاب شدند.

همچنین رضا سبحانی با اخذ ۱۱ رای و محمدعلی کیانفر با اخذ ۸ رای به ترتیب بعنوان نماینده ی اول و دوم این شورا در شورای راهبردی استان انتخاب شدند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست