• تاریخ: 2016-06-08
  • شناسه خبر: 18352
  • 605 بازدید

گلستان رتبه برتر کشور در برگزاری انتخابات را کسب کرد

ارکین نیوز-رئیس هیئت مرکزی انتخابات کشور ،گلستان را به عنوان استان برتر در برگزاری انتخابات معرفی کرد. در نامه ای از سوی رئیس هیئت مرکزی انتخابات کشور خطاب به استاندار گلستان، ضمن تقدیر از عملکرد استان در برگزاری انتخابا ...

ارکین نیوز-رئیس هیئت مرکزی انتخابات کشور ،گلستان را به عنوان استان برتر در برگزاری انتخابات معرفی کرد.

در نامه ای از سوی رئیس هیئت مرکزی انتخابات کشور خطاب به استاندار گلستان، ضمن تقدیر از عملکرد استان در برگزاری انتخابات پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گلستان به عنوان استان برتر در برگزاری انتخابات معرفی شد.

در متن این نامه که به امضای سید سلمان سامانی رسیده، آمده است:

جناب آقای صادقلو، استاندار محترم گلستان

با عنایت به برگزاری شکوهمند انتخابات پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم زد، به استحضار می رساند حسب بررسی و پایش عملکرد هیئت بازرسی انتخابات در استان ها و شهرستان ها و شبکه گسترده بازرسی شعب اخذ رای در سراسر کشور، توسط کمیته های تخصصی هئیت مرکزی بازرسی انتخابات کشور، آن استان به عنوان استان برتر انتخاب شد.

برخود لازم می دانم از تعامل سازنده جنابعالی و زحمات جناب آقای عبدالقدیر کریمی، رئیس محترم هیئت بازرسی انتخابات آن استان و نیز سایر همکاران هیئت های بازرسی انتخابات استان و شهرستان های تابعه صمیمانه قدردانی بعمل آورم.
سید سلمان سامانی
رئیس هیئت مرکزی بازرسی انتخابات کشور
photo_2016-06-08_01-31-24

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست