• تاریخ: ۱۳۹۹-۰۶-۱۲
  • شناسه خبر: 30101
  • 67 بازدید

کاندیدای مورد حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در غرب گلستان معرفی شد

ارکین نیوز-رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان گلستان کاندیدای مورد حمایت این شورا را در حوزه انتخابیه غرب استان برای انتخابات ۲۱ شهریورماه معرفی کرد. حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان ا ...

1398120311131719519764704

ارکین نیوز-رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان گلستان کاندیدای مورد حمایت این شورا را در حوزه انتخابیه غرب استان برای انتخابات ۲۱ شهریورماه معرفی کرد.

حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان اظهارداشت: حفظ انسجام نیروهای انقلاب به عنوان اصل مهم و تداوم این همگرایی برای فعالیت‌های انقلابی موضوع مهمی است که همه باید به آن پایبند باشند.

وی گفت: باید مراقب باشیم تا انشقاق و تفرقه بین نیروهای جبهه انقلاب ایجاد نشود و در مقابل تلاش‌های دشمنان نظام و انقلاب اسلامی برای ایجاد دودستگی بین مردم، هوشیاری کامل به خرج دهیم تا بتوانیم در مسیر تقویت نظام و انقلاب اسلامی و تبیین هر چه بیشتر منویات مقام معظم رهبری سربلند شویم.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان گلستان افزود: مهندس جلال ایری که به مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از شهرستان‌های کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان راه یافته، کاندیدای مورد حمایت این شورا در انتخابات ۲۱ شهریور است.

وی خاطرنشان کرد: بعد از ۲۱ شهریور، رقابت‌ها به رفاقت تبدیل خواهدشد و همه در کنار هم برای آینده فعالیت‌های سیاسی جریان انقلاب تلاش خواهیم کرد.

حجت‌الاسلام طاهری با اشاره به این نکته که برای نخستین بار در کشور شاهد تشکیل مجلسی منسجم و انقلابی هستیم، اظهارداشت: در این دوره از مجلس ۲۰۸ نماینده، همگام با ساز و کارهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی هستند و در صورت موفقیت آقای ایری، در مرحله دوم انتخابات، ظرفیت و پتانسیل بالایی برای توسعه و عمران منطقه خواهد بود.

وی تأکید کرد: در فعالیت‌های انتخاباتی همه تلاش‌ها می‌بایست تنها بر تبلیغ کاندیدای مورد حمایت متمرکز باشد واز هرگونه تخریب علیه کاندید دیگر، اجتناب شود.

گفتنی است در انتخابات دوم اسفندماه سال گذشته، به علت عدم کسب اکثریت آرا از سوی نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان، تکلیف انتخاب هفتمین نماینده استان گلستان در این دوره از مجلس به دور دوم کشیده شد که براساس اعلام وزارت کشور این مرحله ۲۱ شهریورماه برگزار می‌شود.