• تاریخ: 2016-02-22
  • شناسه خبر: 15132
  • 523 بازدید

کاندیداها هشیار باشند/برنامه نفوذ در کاندیداهای مستقل کلید خورده است

ارکین نیوز – در تازه ترین بسته کوتاه خبری راه اترک می خوانیم: ۱- رئیس حزب ندای ایرانیان با اعضای ستاد میردلیر دیدار نمود. این دیدار برچه اساسی روی داده است؟ آیا اصلاح طلبان قصد نفوذ به کاندیداهای مستقل را دارند؟ طب ...

ارکین نیوز – در تازه ترین بسته کوتاه خبری راه اترک می خوانیم:

۱- رئیس حزب ندای ایرانیان با اعضای ستاد میردلیر دیدار نمود.

این دیدار برچه اساسی روی داده است؟

آیا اصلاح طلبان قصد نفوذ به کاندیداهای مستقل را دارند؟ طبق شنیده های خبری، اصلاح طلبان غلامعلی شهمرادی را به عنوان نامزد خود معرفی کردند و این در حالی است که خود ایشان باز هم خود را مستقل معرفی کرده است. (هرچند ایشان در سال ۸۸ قرار بود به عنوان رئیس ستاد موسوی انتخاب شود ولی در دقیقه نود، این برنامه تغییر کرد.)

در شهرستان کلاله نیز ، قربان برزگر، رئیس حزب ندای گلستان(اصلاحاتی) از کسانی که نتوانست تایید صلاحیت خود را به دست آورد زیاد وارد ستاد محمد رضا میردلیر می شود .

حال سوال این است، آیا این رفت و آمدها برای معرفی کاندیداهای مطرح شهرستانی به عنوان نامزدهای اصلاح طلبان است؟ طبق گفته خود اصلاح طلبان(در جلسه مینودشت) آنها حمایت خود را از کاندیداهایی اعلام خواهند کرد که بالاترین مقبولیت را دارند.

حال باید دید کاندیداهایی که مقبولیت عمومی بیشتری دارند ، در دام این افراد سوء استفاده گر خواهند افتاد یا خبر؟

۲- طبق برخی شنیده های موثق، ورود سخنران در مدارس در هفته منتهی به انتخابات از طرف اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان ممنوع شده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست