• تاریخ: 2016-02-13
  • شناسه خبر: 14645
  • 359 بازدید

هیوه چی:وظیفه مجریان انتخابات بسترسازی با رعایت بی طرفی و قانونمداری است

ارکین نیوز-فرماندار شهرستان آق قلا گفت : ما مجریان انتخابات وظیفه بسترسازی با رعایت بی طرفی و قانونمداری را برعهده داریم تا مردم بتوانند حرف خودشان را با آرایی که در صندوقها خواهند انداخت بیان کنند. الیاس هیوه چی در سخنر ...

ارکین نیوز-فرماندار شهرستان آق قلا گفت : ما مجریان انتخابات وظیفه بسترسازی با رعایت بی طرفی و قانونمداری را برعهده داریم تا مردم بتوانند حرف خودشان را با آرایی که در صندوقها خواهند انداخت بیان کنند.

الیاس هیوه چی در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه گفت:در راستای برگزاری انتخابات امیدواریم همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند شاهد یک انتخابات با مشارکت حداکثری و با رعایت حق الناس بودن آراء و بی طرفی مجریان و دست اندرکاران امر انتخابات و در راستای جلب اعتماد مردمی باشیم و همچنین بیانات ریاست محترم جمهوری در انتخابات آتی شاهد برگزاری انتخاباتی شفاف ، پرشور، سالم و با آبرو با مشارکت حداکثری داشته باشیم زیرا کشور ما حرف های خود را با آرایی که به داخل صندوق های اخذ رأی می اندازد ، زده است و این نشان دهنده دموکراسی در کشور است.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان آق قلا با پراهمیت خواندن حضور حداکثری و تبیین نوع نگاههای درونی و بیرونی به روند برگزاری انتخابات و حضور مردم در خلق این حماسه سیاسی در ایران افزود:ما مصمم هستیم یک انتخابات خوب را برگزار نمائیم و نتیجه را هرچه که هست محترم شمرده و آن را تصمیم مردم میدانیم . حضور مردم در انتخابات در دنیا همیشه محک زده می شود و مردم ایران با حضور پررنگ خود به جهانیان اعلام میکنند که ما قدر انقلابمان را می دانیم و تاپای جان ازآن دفاع می کنیم و نسبت به واکنش رسانه های خارجی هوشیاربوده و میدانند چگونه رفتار کنند.

این مقام مسئول در شهرستان آق قلا تصریح کرد: ما مجریان انتخابات وظیفه بسترسازی با رعایت بی طرفی و قانونمداری را برعهده داریم تا مردم بتوانند حرف خودشان را با آرایی که در صندوقها خواهند انداخت بیان کنند و این بیان مطمئناً اتفاقات خوبی را برای مملکت رقم خواهد زد و نمایندگانی را انتخاب می کنید که قانون تبیین کرده و برای مملکت برنامه می نویسند واگر خوب و قوی باشند باعث توسعه و پیشرفت جامعه می شوند بنابراین انتظار داریم با شدت و حدت بیشتر و درک اینکه رفتار ما بازتاب اندرونی و بیرونی دارد به اهدافی که برای توسعه کشور ترسیم نموده ایم تحقق یابد.

وی از کاندیدهای انتخابات در شهرستان خواست تا نسبت به رعایت اخلاق مداری واطاعت از قانون درانتخابات و تبلیغات خویش اهتمام ورزند.
روابط عمومی فرمانداری آ ق قلا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست