• تاریخ: 2015-03-08
  • شناسه خبر: 2254
  • 757 بازدید

فرماندار :ایام نوروز دهکده سنتی در آق‎قلا ایجاد می‎شود

فرماندار شهرستان آق‎قلا درسومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان از ایجاد دهکده سنتی در این شهرستان خبر داد و گفت: برای بهبود وضعیت خدمات‎دهی نسبت به استقرار دهکده سنتی در این شهرستان اقدام می‎شود. هیوه‎چی افزود: ...

1422524870_img_9725
فرماندار شهرستان آق‎قلا درسومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان از ایجاد دهکده سنتی در این شهرستان خبر داد و گفت: برای بهبود وضعیت خدمات‎دهی نسبت به استقرار دهکده سنتی در این شهرستان اقدام می‎شود.

هیوه‎چی افزود: ایجاد این دهکده سنتی در مرحله طراحی قرار دارد و از صاحب‌نظران این حوزه خواست تا در این راستا مشاوره دهند.

لازم به ذکر است که جشنواره بزرگ نوروزی شهرستان آ ق قلا در دهکده توریستی ، سنتی ، فرهنگی ، ورزشی اقوام در مسیر جاده آق قلا به مرز اینچه برون درمحل تقاطع کمربندی کل آباد برگزار می گردد.

قرار است در این جشنواره نمایشگاه صنایع دستی (روسری و فرش های نفیس ترکمنی )و ارائه غذاهای سنتی به صورت شبانه روزی ارائه گردد.

براساس شنیده ها اجرای برنامه های موسیقی سنتی با حضور خوانندگان و نوازندگان اقوام در شب های برگزاری جشنواره از برنامه های جانبی این جشنواره خواهد بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست