• تاریخ: 2015-04-07
  • شناسه خبر: 3028
  • 734 بازدید

هیوه چی: توافق هسته ای باعث خرسندی ملت ایران شد

ارکین نیوز-چند روزی است خبر توافق هسته ای ایران با کشورهای قدرتمند جهان به مهمترین سوژه رسانه های ایران و دنیا تبدیل شده است. خبری بزرگ که ملت ایران در انتظارش بودند و به آینده ای بهتر امیدوار شدند. فرماندار شهرستان آق ق ...

1428383897_farmandar-ba-najari_29
ارکین نیوز-چند روزی است خبر توافق هسته ای ایران با کشورهای قدرتمند جهان به مهمترین سوژه رسانه های ایران و دنیا تبدیل شده است. خبری بزرگ که ملت ایران در انتظارش بودند و به آینده ای بهتر امیدوار شدند.

فرماندار شهرستان آق قلا با عرض تبریک سال نو به همه هموطنان در باره توافق هسته ای به خبرنگاران سایت های محلی شهرستان گفت: توافق هسته ای که روز سیزدهم فروردین در لوزان انجام گرفت باعث خرسندی ملت ایران شد.

الیاس هیوه چی اضافه کرد: بی تردید این توفیق حاصل تلاشهای شبانه روزی و اعمال ظرافت های دیپلماسی دکتر ظریف و تیم هسته ای کشورمان بود که بر دیپلماسی قدرتهای جهان فائق آمد و منجر به صدو بیانیه لوزان شد .

فرماندار شهرستان آق قلا تصریح کرد: بیانیه لوزان ، بیانیه ای تاریخی و تاریخ ساز و سازگار با منافع ملی بود که بیانگر مدیریت مدبرانه مقام معظم رهبری و ریاست محترم دولت تدبیر و امید می باشد و باعث سربلندی و غرور و عزتمندی ملت بزرگ ایران شده است . این توفیق بزرگ به همه ایرانیان عزیز مبارک باد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست