• تاریخ: 2018-12-22
  • شناسه خبر: 27618
  • 329 بازدید

هاشمی:مدیران دستگاه های اجرایی باید به مسائل جوانان توجه ویژه داشته باشند

ارکین نیوز-استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت جوانان و جایگاه آنان در توسعه، اظهار کرد: مدیران دستگاه های اجرایی باید به مسائل جوانان توجه ویژه داشته باشند و موضوعات آنان را فراتر از موضوعات عادی دنبال کنند. به گزارش پایگ ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت جوانان و جایگاه آنان در توسعه، اظهار کرد: مدیران دستگاه های اجرایی باید به مسائل جوانان توجه ویژه داشته باشند و موضوعات آنان را فراتر از موضوعات عادی دنبال کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر سید مناف هاشمی بعد از ظهر امروز شنبه یکم دی ماه در چهل و یکمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان با موضوع “هویت ملی و دینی جوانان” تصریح کرد: با توجه به ارزیابی ستاد عالی ساماندهی امور جوانان، گلستان در سال ۹۶ مقام دوم کشور را کسب کرد.
وی با اشاره به اینکه تا حد امکان خانه جوان در شهرهای کمتر توسعه یافته استان احداث شود، افزود: اداره کل راه و شهرسازی جهت واگذاری زمین برای ساخت خانه جوان در سه نقطه استان با اداره کل ورزش و جوانان همکاری نموده تا بودجه آنها هرچه زودتر به استان ابلاغ گردد.
استاندار گلستان با بیان اینکه عدم توجه به جوانان باعث آسیب آنها می شود، خاطر نشان کرد: جوانان انرژی بالایی دارند و توجه به آنان موجب اجرایی شدن کارهای بزرگ می شود.
دکتر هاشمی جایگاه ستاد امور جوانان استان را در شش ماهه اول امسال رتبه اول کشور دانست و یاد آور شد: از جلسات آینده این ستاد، پنج سمن متفاوت جهت ارائه دیدگاه و درخواست مطالباتشان حضور می یابند.
وی یادآور شد: اولویت نگاه کار ما در تمام زمینه‌ها باید جوانان باشند و در بسیاری از موارد حتی بدون هیچ هزینه‌ای می‌توانیم از استعداد و توان جوانان استفاده کرده و موفق شویم.
استاندار گلستان با اشاره به اینکه بسیاری از پروژه ها را می توان به سازمان های مردم نهاد و جوانان که تخصص آن را دارند واگذار کرد، گفت: توجه به تشکل های جوانان یکی از رویکرد های اساسی وزارت ورزش و جوانان است.
دکتر هاشمی با اشاره به اینکه در حوزه اشتغال، ازدواج و مسکن جوانان باید تلاش مضاعفی صورت گیرد، افزود: اهمیت و بها دادن به جوانان آسیب های اجتماعی را کم می کند.
وی با بیان اینکه شناخت دردها و دغدغه های فکری نسل جوان امری ضروری است، یاد آور شد: متولیان امور جوانان باید نگاهی ژرف به نیازهای مادی و معنوی انها داشته باشند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این جلسه خاطرنشان کرد: در سال گذشته طبق ارزیابی ستاد ساماندهی امور جوانان استان، شهرستان های گرگان، بندر ترکمن و مراوه تپه در این حوزه عنوان شهرستانهای برتر استان را کسب کردند.
دکتر طیبی افزود: ادارات کل تبلیغات اسلامی، فرهنگ و ارشاد، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آموزش و پروش و میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری نیز بعنوان دستگاههای برتر استان انتخاب شدند.
لازم به ذکر است در این جلسه از دستگاههای برتر ستاد ساماندهی امور جوانان استان تجلیل به عمل آمد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست