• تاریخ: 2015-03-04
  • شناسه خبر: 2128
  • 2,896 بازدید

نیاوند:به عنوان کاندیدای انتخابات مجلس شرکت می کنم

ارکین نیوز – «عباس نیاوند» معاون استانداری گلستان با توجه به قانون مصرح در خصوص استعفای عناصر سیاسی وزارت کشوری یک سال قبل از انتخابات، از سمت خود کناره گیری کرد. وی در گفتگو با ما اعلام نمود در خصوص استعفاء با «دک ...

Golestanema21
ارکین نیوز – «عباس نیاوند» معاون استانداری گلستان با توجه به قانون مصرح در خصوص استعفای عناصر سیاسی وزارت کشوری یک سال قبل از انتخابات، از سمت خود کناره گیری کرد. وی در گفتگو با ما اعلام نمود در خصوص استعفاء با «دکتر صادقلو» به «توافق» رسیده است، این بدان معناست که احتمالاً به رغم بسیاری تلاش های جهت دار سیاسی که سعی در شکرآب نشان دادن رابطه ی وی و استاندار دارد، احتمالاً او با جلب نظر «صادقلو» به این کار دست زده و در صورت عدم توفیق در این زمینه مجدداً به پست قبلی اش باز خواهد گشت.
نیاوند در ادامه ضمن ابراز ارادت به مردم شریف استان گفت: برای من همیشه خدمت به آنها مهم بوده و اگر بزرگان کشور و مردم مصلحت حضورم در سنگری دیگر را ببینند، با اشتیاق این کار را خواهم کرد.
وی در ادامه گفت: بنا به درخواست های مکرر اقشار مختلف مردم، نخبگان، دانشگاهیان استان و اصرار برخی جریان های سیاسی حاکم بر دولت مبنی بر حضورم در انتخابات، جمع بندی بر این قرار گرفت که به عنوان کاندیدای انتخابات مجلس در گلستان حضور پیدا نمایم.
معاون سابق استاندار گلستان در پاسخ به این سوال که از کدام حوزه انتخابیه شهری قصد کاندیداتوری دارد نیز پاسخ شفافی نداد و اعلام نام این حوزه را به گذشت زمان حواله داد و تاکید کرد که این اقدام بنا به اصرار و پیگیری اقشار مختلف و برخی چهره های نخبه و دانشگاهی استان و کشور صورت گرفته است.
نیاوند به دلیل مواضع میانه روانه اش در طول سالهای متمادی حضور در پست های مختلف سیاسی و اجرایی کشور از حمایت چهره های شاخص «اصلاح طلب» و «اصولگرای» کشور و استان برخوردار می باشد./شاهد فردا
ارکین نیوز : سایت ارکین نیوز یکماه پیش شائبه حضور انتخاباتی نیاوند در جشنواره موسیقی شهر انبارالوم را مطرح کرد .
حالا یک سوال در ذهن افکار عمومی مطرح می شود که آیا حضور دکتر نیاوند در این جشنواره رنگ و بوی انتخاباتی نداشت .

  • سردارجانباز محمد دامن باغ - 2015-11-12 در 11:02 ب.ظ

    دکتر نیاوند انسانی فکور واندیشمند وغالبا کم حرف و مرد عمل است که همین خصلت بارز میتواند ازوی چهره ای مصمم وارام بجای گذاشته ودر نگاه فرا قومیش اثر گذارباشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست