• تاریخ: 2019-08-03
  • شناسه خبر: 28833
  • 162 بازدید

نگذارید مسأله تعرض به منابع طبیعی و جنگل‌ها به فراموشی سپرده شود

ارکین نیوز-نماینده ولی فقیه در گلستان در نامه‌ای به رئیس قوه‌قضاییه آورده است: انتظارگلستانی‌ها آن است که با حساسیت،دقت و جدیت نگذارید مسئله تعرض به منابع طبیعی و جنگل‌ها به فراموشی سپرده شده و با عوامل، علل و اسباب آن ب ...

ارکین نیوز-نماینده ولی فقیه در گلستان در نامه‌ای به رئیس قوه‌قضاییه آورده است: انتظارگلستانی‌ها آن است که با حساسیت،دقت و جدیت نگذارید مسئله تعرض به منابع طبیعی و جنگل‌ها به فراموشی سپرده شده و با عوامل، علل و اسباب آن برخورد جدی شود.

در نامه سیدکاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان به آیت الله رئیسی رئیس قوه‌قضاییه آورده است: بعد السلام والتحیه و تشکر از اقدامات موثر و امید بخش حضرتعالی در مقابله با فساد و تاکید بر لزوم پیشگیری و انسداد گلوگاه‌های آن به عنوان موثرترین راه فسادستیزی، همانگونه که مستحضرید هفته گذشته هیأتی از سوی ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی و با دستور ویژه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در سفری به استان گلستان مسأله تعرض به منابع طبیعی، جنگل‌ها، اراضی کشاورزی و مراتع را پیگیری کرده و بررسی‌هایی در این باره به عمل آوردند.

در ادامه این نامه آمده است: آنچه در این میان مهم است استمرار این حرکت سازنده، هماهنگی دستگاه‌های مختلف و اقدام سراسری و البته پیشگیرانه است، بدیهی است در شرایط کنونی حفظ این ثروت‌های ملی اهمیتی مضاعف یافته و همگان باید نسبت به آن حساسیت داشته باشند.

این نامه می‌افزاید: قطعا تحقق یکی از مهم‌ترین ارکان بیانیه گام دوم انقلاب در گرو مبارزه همه جانبه با فساد در جمیع ابعاد آن است و این مهم جز با عزم ملی، هماهنگی قوای سه‌گانه، همسویی دستگاه‌های اجرایی ذیربط و تمرکز در تصمیم‌گیری و اجرا و نیز همراهی مردم عزیز و شریف امکان‌پذیر نیست.

در این نامه تاکید شد: انتظار مردم آگاه و هوشیار استان گلستان و نیز اینجانب از جنابعالی که بحمدالله از تجربه و تدبیر مناسب برخوردار هستید آن است که با حساسیت و دقت و جدیت نگذارید این مهم به فراموشی سپرده شده و با برخورد با عوامل و علل و اسباب آن و نیز اقدامات پیشگیرانه دیگر شاهد تخریب محیط زیست و منابع طبیعی نباشیم/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست