• تاریخ: 2015-06-25
  • شناسه خبر: 5356
  • 1,873 بازدید

آیت ا… نورمفیدی:مرحوم حاج آخوند نظری به میهمانی خدا رفت

ارکین نیوز–در ماه میهمانی خدا مرحوم حاج آخوند نظری به میهمانی خدا رفت. به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان ، آیت الله نورمفیدی در گفتگو با صدا و سیمای مرکز استان گفت: درگذشت حاج آخو ...

25

ارکین نیوز–در ماه میهمانی خدا مرحوم حاج آخوند نظری به میهمانی خدا رفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان ، آیت الله نورمفیدی در گفتگو با صدا و سیمای مرکز استان گفت: درگذشت حاج آخوند یارمحمد نظری برای مردم استان ما خصوصا مردم ترکمن صحرا مصیبت بزرگی است چرا که استان ما یک شخصیت علمی ، مردمی و دوست داشتنی را از دست داد.

امام جمعه گرگان ماه مبارک رمضان را از نعمت های بزرگ خداوند برشمرد و گفت: قطعا روح این عالم بزرگواردر این ماه مبارک رمضان بر سر سفره خداوند متنعم به نعمت های الهی است.

وی درادامه افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی با این شخصیت وارسته ارتباط داشتم حضور چشمگیر مرحوم آخوند نظری در محافل مذهبی و دینی و حتی این اواخر با توجه به کهولت سن و بیماری برایم جالب بود و از طرفی همیشه علاقمندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی و امت اسلامی در گفتار و عملکرد ایشان پیدا بود.

نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان ،مرحوم حاج آخوند نظری را شخصیتی مردمی ومتواضع یاد کرد و اظهار داشت:نرم خویی،با مردم بودن،کرامت و بزرگواری و اخلاق نیکو از دیگر صفات این عالم عزیز بود.

آیت الله نورمفیدی تصریح کرد: درعالم قبر و قیامت داشتن اینهمه اخلاق ، صفات نیکو وشایسته مراتب معنوی مرحوم حاج آخوند نظری را بالا خواهد برد و روح ایشان رادر اعلی درجات بهشت در محضر رسول گرامی اسلام (ص)متنعم به نعمت های الهی خواهد نمود.

متن پیام تسلیت آیت الله نورمفیدی به مناسبت درگذشت حاج یار محمد آخوند نظری

بسمه تعالی

درگذشت عالم شایسته و مردمی مروج شریعت و سالک طریقت مرحوم حاج آخوند نظری رحمه الله را به علماء و مردم استان مخصوصا مردم خوب ترکمن صحرا تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم غفران و رضوان الهی و برای بازماندگان ،خانواده و فرزندان محترم ایشان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم.

والسلام علیکم و رحمه الله وبرکاته
سیدکاظم نورمفیدی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست