• تاریخ: 2016-07-24
  • شناسه خبر: 19492
  • 613 بازدید

نورقلی پور:افزایش تعاملات با مردم نخستین انتظارم از مسؤولان است

ارکین نیوز-نماینده منتخب غرب استان گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: نخستین انتظارم از مسؤولان استانی و شهرستانی افزایش تعاملات با مردم برای بهبود مشکلات آنان در زمینه‎های مختلف از جمله معیشت و اشتغال است. رامین نورقلی‎پو ...

ارکین نیوز-نماینده منتخب غرب استان گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: نخستین انتظارم از مسؤولان استانی و شهرستانی افزایش تعاملات با مردم برای بهبود مشکلات آنان در زمینه‎های مختلف از جمله معیشت و اشتغال است.

رامین نورقلی‎پور پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان کردکوی که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با بیان اینکه به عنوان نماینده مجلس شورای اسلامی از مردم در زمینه‎های مختلف درخواست‎هایی دارد، گفت: در عین حال نخستین انتظارم از مسؤولان استانی و شهرستانی افزایش بیش از پیش تعاملات با مردم است تا بتوانند برای کاهش آلام و بهبود مشکلات مردم در زمینه‎های مختلف از جمله معیشت و اشتغال گام بردارند.

وی دومین انتظارش از مسؤولان استانی و شهرستانی را افزایش تعاملات با نمایندگان مجلس شورای اسلامی در عزل و نصب مدیران در سطوح استانی و شهرستانی عنوان کرد.

نماینده منتخب غرب استان گلستان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: نمایندگان مجلس، فرمانداران و مسؤولان شهرستانی که همگی با هدف مشترک خدمت به مردم و کاهش مشکلات و نیازهای آنان در حال فعالیت هستند، موفقیت و دستیابی به این هدف مستلزم افزایش تعاملات و همدلی بیشتر این دسته از مسؤولان است.

نورقلی‎پور مهم‎ترین اتفاق و انتخاب در شروع مجلس شورای اسلامی را انتخاب هیأت رئیسه دائم و موقت دانست و گفت: یکی دیگر از اتفاقات مهم انتخاب اعضای کمیسیون تخصصی مجلس شورای اسلامی بود که افراد با توجه به تخصص و اعلام علاقه‎مندی پس از تأیید اعتبارنامه اقدام به ثبت‎نام کردند.

وی با بیان اینکه با توجه به نیازمندی و کمتر توسعه‎یافتگی حوزه انتخابیه غرب استان، کمیسیون صنعت، صنایع و معادن را انتخاب کردم، افزود: پذیرفته‎شدنم در کمیسیون مورد نظر با وجود اینکه با حضور بیشترین کاندیدها همراه بود که افتخاری برای خود و مردم این حوزه انتخابیه می‎دانم.

نماینده منتخب غرب استان گلستان در مجلس شورای اسلامی یکی از ویژگی‎های مجمع نمایندگان استان گلستان را وجود تعامل، همدلی و حرکت جمعی عنوان کرد و تأکید کرد: یکی از برنامه‎های همه‎ی اعضا در گروه هفت نفره مجمع نمایندگان برقرای تعامل و حرکت جمعی به دور از تک‎روی در انجام امور است زیرا نبود حرکت جمعی از تأثیر مورد نیاز در اتخاذ تصمیم‎ها و مصوبات می‎کاهد.

وی با بیان اینکه در همه حوزه‎ها به ویژه محیط زیست پیرامون مشکلات استان گلستان و غرب استان پیگیری‎هایی انجام شده است، یادآور شد: بررسی مشکلات بهداشتی و رفع نیازهای بیمارستان امیرالمومنین(ع) کردکوی را یکی از برنامه‎های دیگر در حوزه بهداشت و درمان است که نشستی با وزیر بهداشت و درمان خواهیم داشت.

نورقلی‎پور تصویب منطقه آزاد تجاری را از برنامه‎های اجرا شده تاکنون دانست و بیان داشت: این موفقیت با وجود شش منطقه آزاد و سه منطقه ویژه اقتصادی حاصل شد که هنوز راه سختی برای جلب نظر مثبت نمایندگان مجلس در پیش داریم.

* برای کاهش مصرف انرژی فرهنگ‎سازی صحیح شود

وی در بخش دیگر از سخنانش با اشاره به فرارسیدن فصل تابستان و افزایش مصرف انرژی، بیان داشت: اگر چه یکی از راه‎های صرفه‎جویی تبلیغ و اطلاع‎رسانی به مردم است اما معتقد هستم برای کاهش مصرف انرژی و فرهنگ‎سازی صحیح با در اختیار گذاشتن لوازم و زیرساخت‎های لازم به مردم در بهبود مشکلات این بخش گام برداریم.

نماینده منتخب غرب استان گلستان در مجلس شورای اسلامی یکی از این ابزارها را استفاده از انرژی خورشیدی دانست و گفت: در شمال استان گلستان با توجه به افزایش روزهای آفتابی و دمای متوسط بالاتر نسبت به بخش‎های دیگر استان امکان گسترش این نوع انرژی نوین وجود دارد.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست