• تاریخ: 2018-01-10
  • شناسه خبر: 25063
  • 266 بازدید

نماینده ولی فقیه در گلستان: مبنای گزینش مدیران شایستگی باشد

ارکین نیوز- نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: مبنای گزینش مدیران باید شایستگی باشد و البته گزینش چنین مدیرانی کار دشواری است. آیت الله سید کاظم نورمفیدی صبح چهارشنبه در چهارمین همایش گزینشگران استان گلستان، اظهار کرد ...

ارکین نیوز- نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: مبنای گزینش مدیران باید شایستگی باشد و البته گزینش چنین مدیرانی کار دشواری است.

آیت الله سید کاظم نورمفیدی صبح چهارشنبه در چهارمین همایش گزینشگران استان گلستان، اظهار کرد: انتخاب مدیرانی که متناسب با مسئولیت خود دارای شایستگی باشند کار دشواری بوده و در قرآن کریم هم به موضوع گزینش نگاه ویژه‌ای شده است.

وی افزود: مبنای گزینش باید شایستگی باشد و یک مدیر باید بداند چه کاری می‌تواند انجام دهد تا در حوزه مدیریت موفق باشد.

نورمفیدی تصریح کرد: در هر مجموعه‌ای مشکلاتی وجود دارد اما مدیر باید بداند مشکلات اصلی و فرعی کدام است و پرداختن به مشکلات اصلی را در اولویت خود قرار دهد.

وی ادامه داد: دانستن مدیریت، امانت داری، دلسوزی و مسائلی مانند این باید برای گزینش مدیران مد نظر باشد و از مسائل فرعی برای گزینش آن‌ها بپرهیزیم.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه کشورمان به مدیران شایسته نیاز دارد، گفت: به مدیرانی نیاز داریم که نگاه توسعه‌ای داشته باشند و به پیشرفت کشور کمک کنند.

نورمفیدی بیان کرد: نباید بی انصاف باشیم و مشکلات را به دوش دولت بیاندازیم، تمام قوا باید کنار هم باشند تا مسائل مختلف ریشه یابی شود/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست