• تاریخ: 2018-04-29
  • شناسه خبر: 26003
  • 354 بازدید

نماینده مردم شرق گلستان در مجلس: توسعه متوازن استانی در گلستان اتفاق نیفتاده است

ارکین نیوز-نماینده مردم مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی گفت: به عقیده من در گلستان توسعه متوازن استانی اتفاق نیفتاده و امیدواریم شرق و غرب استان به یک چشم دیده شوند. شهرام کوسه غراوی صبح یکشنبه در ...

ارکین نیوز-نماینده مردم مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی گفت: به عقیده من در گلستان توسعه متوازن استانی اتفاق نیفتاده و امیدواریم شرق و غرب استان به یک چشم دیده شوند.

شهرام کوسه غراوی صبح یکشنبه در همایش شوراهای اسلامی استان گلستان، اظهار کرد: وفاق و همدلی باید در شوراها وجود داشته باشد تا شاهد توسعه شهرها و روستاهای استان گلستان باشیم.

وی افزود: انتظار ما این است که شوراها برای کار خود راهبرد و استراتژی داشته باشند و نقاط ضعف و قوت خود را بشناسند.

کوسه غراوی با بیان اینکه سیمای شهری و روستایی موضوع بسیار مهمی است که شوراها باید به آن توجه کنند، گفت: متاسفانه در هیچ نقطه ای از استان اتفاق خاصی در سیمای شهری ندیده‌ام که حس متفاوتی برای شهروندان ایجاد کند.

وی افزود: به طور مثال در شهر گنبد بافت تاریخی و آجری دیده نمی‌شود که نشان می دهند اهمیت زیادی به این موضوع نداده‌ایم و این مسائل جزو وظایف شوراها، شهرداران و دهیاران است.

وی ادامه داد: شوراها باید یک سخنگو داشته باشند تا یک صدا از شورا خارج شود و اعضای شورا باید به اشتغال جوانان بپردازند و ظرفیت‌های شهر و روستای خود را شناسایی کنند.

نماینده مردم مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به عقیده من در گلستان توسعه متوازن استانی اتفاق نیفتاده است و امیدواریم شرق و غرب استان به یک چشم دیده شوند، به طور مثال مراوه تپه و گمیشان مانند گرگان توسعه یابند.

کوسه غراوی با بیان اینکه قیمت خرید تضمینی گندم هنوز مشخص نشده است، گفت: هنوز برای کشاورزان در این بخش اتفاق خوبی رخ نداده زیرا با وجود تولید یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن گندم در حق کشاورزان گلستانی جفا شده است.

وی با اشاره به توریستی بوده استان گلستان یادآور شد: متاسفانه رسوب سرمایه در گلستان کم بوده و نتوانستیم از ظرفیت‌های گردشگری استان برای توسعه و پیشرفت آن بهره ببریم/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست