• تاریخ: 2016-06-24
  • شناسه خبر: 18831
  • 488 بازدید

نماینده شرق گلستان: بیکاری و صنعت از مشکلات اساسی گلستان است

ارکین نیوز-شهرام کوسه غراوی در جلسه شورای اداری شهرستان گالیکش که شامگاه چهارشنبه برگزار شد، افزود: علاوه بر ثبت نام شدگان برای اشتغال در بیمارستان موصوف، تعداد بیشماری نیز به من به عنوان نماینده مراجعه کرده و درخواست اش ...

ارکین نیوز-شهرام کوسه غراوی در جلسه شورای اداری شهرستان گالیکش که شامگاه چهارشنبه برگزار شد، افزود: علاوه بر ثبت نام شدگان برای اشتغال در بیمارستان موصوف، تعداد بیشماری نیز به من به عنوان نماینده مراجعه کرده و درخواست اشتغال دارند.

وی در این نشست که در محل سالن کنفرانس دانشگاه پیام نور گالیکش برگزار شد، قول پیگیری بیمارستان واستقلال اداره تامین اجتماعی شهرستان گالیکش را داد و از مسئولین خواست که در دو ماه آینده برنامه های تدوین شده حوزه کاری خود را برای توسعه شهرستان برای پیگیری های لازم ارائه نمایند.
به گزارش ایرنا، شهرستان گالیکش فاقد بیمارستان است و با احداث بیمارستان در این شهرستان موافقت و زمین آن نیز به مساحت سه هکتار از سوی فرد خیری به نام غلام خسروی اهدا و به شبکه بهداشت و درمان شهرستان تحویل شده است.
حسن خسروی فرماندار شهرستان گالیکش هم در ابتدای این جلسه گفت: شایسته نیست اعتبارات تخصیصی با خوب اجرا نشدن پروژه ها حیف و میل شود.
وی افزود: اگر می خواهیم به حل مشکل اشتغال کمک بکنیم، باید از اشکال تراشی برای ارباب رجوع و متقاضی بویژ از سوی بانک های عامل ارائه تسهیلات کاسته شود.
خسروی، شهرستان گالیکش را با توجه به دارا بودن استعداد های بالقوه فراوان طبیعی، مستعد سرمایه گذاری برای پرورش گیاهان دارویی، توسعه کشت گلخانه ای و پروژه های گردشگری خواند و افزود: در این رابطه سرمایه گذارانی از کشورهای فرانسه، هلند، اسپانیا و دیگر کشورهای اروپایی و از داخل کشور نیز از نقاط گردشگری این شهرستان از نزدیک دیدن کرده و این مناطق رابسیار جذاب، بکر و دیدنی اعلام کردند .
وی از اداره کل میراث فرهنگی خواست نسبت به تهیه طرح هایی برای فعالیت سرمایه گذاران در امور گردشگری اقدام کند.
شهرستان گالیکش با افزون بر ۶۰ هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان واقع است.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست