• تاریخ: 2018-02-22
  • شناسه خبر: 25528
  • 518 بازدید

نصیبی:شرط کاشت نهال برای صدور پایان کار ساخت مسکن روستایی در گلستان

ارکین نیوز-مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان گفت: به زودی صدور پایان کار ساخت مسکن توسط دهیاری هر روستا منوط به کاشت سه اصله نهال توسط مالک بنا می شود. علی نصیبی با بیان این که به زودی صدور پایان کار ساخت مسک ...

ارکین نیوز-مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان گفت: به زودی صدور پایان کار ساخت مسکن توسط دهیاری هر روستا منوط به کاشت سه اصله نهال توسط مالک بنا می شود.

علی نصیبی با بیان این که به زودی صدور پایان کار ساخت مسکن توسط دهیاری هر روستا منوط به کاشت سه اصله نهال توسط مالک بنا می شود، اظهار کرد: این تصمیم ابتکاری در راستای توسعه فضای سبز روستایی استان گلستان و با توافق اداره کل روستایی و شوراها استانداری و بنیاد مسکن صورت گرفته است.

مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان خاطرنشان کرد: در راستای اجرای بهتر این طرح، بنیاد مسکن نیز متعهد شده آزادسازی آخرین مرحله تسهیلات اعطایی ساخت مسکن روستایی را منوط به کاشت سه اصله نهال مذکور کند.

نصیبی تصریح کرد: براساس توافق دو اداره کل، روستاهایی که در این زمینه عملکرد خوبی داشته باشند در اجرای سایر پروژه ها نیز در اولویت خواهند بود.

مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان گفت: این اداره کل و بنیاد مسکن در تفاهمنامه منعقده، متعهد شده اند آموزش به دهیاری ها در زمینه توسعه فضای سبز را در اولویت قرار داده و به صورت فصلی به پایش عملکرد دهیاری ها در زمینه کاشت نهال توسط مالکان بناهای روستایی بپردازند/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست