• تاریخ: 2015-12-06
  • شناسه خبر: 11437
  • 1,337 بازدید

نشست هم اندیشی مهندس رادمهر در روستای قزلی

ارکین نیوز – مهندس عبدالغفار رادمهر (طعنه) یکی دیگر از نشستهای هم اندیشی خود را پنجشنبه شب گذشته در روستای قزلی برگزار گرد. در این نشست که بزرگان , روحانیون و اقشار مختلف مردم این روستا و روستاهای همجوار جمع شده بو ...

ارکین نیوز – مهندس عبدالغفار رادمهر (طعنه) یکی دیگر از نشستهای هم اندیشی خود را پنجشنبه شب گذشته در روستای قزلی برگزار گرد.
در این نشست که بزرگان , روحانیون و اقشار مختلف مردم این روستا و روستاهای همجوار جمع شده بودند ؛ حضور آقای مهندس رادمهر با استقبال گرمی روبرو گردید.
وی در این جمع ضمن اشاره به وظایف نمایندگان مجلس در قانون گذاری و ایفای حقوق مردم ابراز داشتندکه ما به عنوان یکی از اقوام ایرانی علاوه بر مسائل ملی, دارای دغدغه ها , علایق و سلایق فرهنگی خاص خود نیز هستیم .
او اظهارداشت که تاریخ مصرف طایفه بازی گذشته است و مردم اکنون به عنوان شهروند پیگیر حقوق شهروندی خود می باشند و دنبال ایجاد رابطه ملت و دولت هستند.
مهندس راد مهر در فرازهایی از سخنان خود ضمن ارزش گذاری به فرهنگ سایر اقوام اشاره داشتند؛ تقویت فرهنگ ارزشمند ترکمن در جهت غنا بخشی به فرهنگ ملی برای ایستادگی در مقابل تهاجمات فرهنگی بیگانگان و غرب موردی است که من به آن اهتمام ویژه دارم؛ و اعتنای دولت مردان را نیز به این نکته مهم معطوف می نمایم.
ایشان در لا به لای سخنان خود در طرح هرنکته ای به اصلهایی از قانون اساس جمهوری اسلامی ایران و به سخنان امام راحل تمسک می جستند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست