• تاریخ: 2016-01-12
  • شناسه خبر: 13141
  • 1,361 بازدید

نشست های انتخاباتی مهندس امانزاده ادامه دارد

ارکین نیوز – مهندس امان زاده در جمع روستای قره تپه ،با بیان فرمایشات رهبر معظم انقلاب برای حضور حداکثری، ضمن تاکید بر شعور بالای سیاسی مردم منطقه، عزمی همگانی جهت انتخاب نماینده ای کارامد و تفکر و جدیت برای رسیدن ب ...

ارکین نیوز – مهندس امان زاده در جمع روستای قره تپه ،با بیان فرمایشات رهبر معظم انقلاب برای حضور حداکثری، ضمن تاکید بر شعور بالای سیاسی مردم منطقه، عزمی همگانی جهت انتخاب نماینده ای کارامد و تفکر و جدیت برای رسیدن به این مهم را خواستار شد.
ایشان در فرازی دیگرمحور بودن کشاورزی برای روستائیان منطقه آق قلا را یاد آور شده و با توجه به خشکسالی های اخیر که منجر به از بین رفتن محصولات کشاورزی در منطقه شده خواستار توجه جدی دولت و مجلس به این موضوع شده تا پیامدهای اقتصادی،فرهنگی و اجتماعی آن به حداقل برسد.
مهندس امان زاده با یادآوری مصوبات خوب مجلس برای منطقه در سنوات قبل ، عدم اجرا و پیگیری ننمودن آن توسط مسئولین ذیربط را معضلی مضاعف برای منطقه دانست.
ایشان شهرستان اق قلا را دارای پتانسیلی ویژه در زمینه های اقتصادی مثل راه آهن و استخراج نفت و گاز دانست و اظهار امیدواری نمود که نماینده انتخابی حداکثر تلاش خویش را در جهت منتفع نمودن مردم شهرستان از این موقعیت فراهم نماید.
در خاتمه روحانیون و مردم ضمن اعلام حمایت همه جانبه در جهت موفقیت مهندس امان زاده دعای خیر نمودند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست