• تاریخ: 2016-01-21
  • شناسه خبر: 13547
  • 1,473 بازدید

نشست های امانزاده در شهر آق قلا با استقبال خوب مردم برگزار گردید

ارکین نیوز – نشست هم اندیشی مهندس امانزاده روزسه شنبه منزل مرحوم میکاییل یلمه و روزچهارشنبه در منزل طاهر اسماعیلی با استقبال خوب مردم برگزار گردید . به گزارش خبرنگار ارکین نیوز در نشست هم اندیشی مهندس امانزاده در م ...

ارکین نیوز – نشست هم اندیشی مهندس امانزاده روزسه شنبه منزل مرحوم میکاییل یلمه و روزچهارشنبه در منزل طاهر اسماعیلی با استقبال خوب مردم برگزار گردید .

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز در نشست هم اندیشی مهندس امانزاده در منزل ابراهیم یلمه والیبالیست ملی در روز سه شنبه ؛وی بااشاره به اهمیت مشارکت مردم در انتخابات به جهت تعیین سرنوشت ،فرستادن نماینده ای کارآمدومردمی را در راستای تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست .

امانزاده همچنین با تاکید بر رفع مشکلات اقتصادی ؛ بیکاری و پایین بودن معشیت روزمره مردم را یاداور ی کرد و گفت : می توان با داشتن نماینده در بینش سیاسی و مردمی بهتر در احقاق مطالبات قانونی مردم منطقه موثر دانست.

مهندس امانزاده در روز چهارشنبه نیزدرمنزل طاهر اسماعیلی با یاد آوری وتحلیل کوتاه موفقیت های برجام که با تلاش دیپلماسی دولت خدمتگذار ورهبری وآگاهانه مقام معظم رهبری رخ داد یادآور گردید و عنوان کرد : می توان حداکثر استفاده را از مزایای این توافق تاریخی در جهت ارتقاء توسعه پایدارمنطقه انجام داد و عقب ماندگی های تاریخی در همه زمینه ها مثل اقتصادی ،فرهنگی و اجتماعی در منطقه را با استفاده از مزایای آن کاهش داد.
IMG_20160121_071809
…..
IMG_20160121_071758
…..
IMG_20160121_071818

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست