• تاریخ: 2015-09-23
  • شناسه خبر: 8354
  • 1,600 بازدید

نشست انتخاباتی دکتر شکیبایی با جوانان بندرترکمن

ارکین نیوز -علی محمد جاذبی: فعالیت های انتخاباتی کاندیداهای حوزه غرب استان کم کم به روزهای داغ اش نزدیک می شود دیشب دکتر مهران شکیبایی در بندر ترکمن درخشید . براساس شنیده ها دکتر مهران شکیبایی نشستی در منزل پناهی کر با ح ...

ارکین نیوز -علی محمد جاذبی: فعالیت های انتخاباتی کاندیداهای حوزه غرب استان کم کم به روزهای داغ اش نزدیک می شود دیشب دکتر مهران شکیبایی در بندر ترکمن درخشید .
براساس شنیده ها دکتر مهران شکیبایی نشستی در منزل پناهی کر با حضور بیش از پنجاه نفر جوانان با انگیزه و پر انرژی برگزار کرد در این نشست که سخنان قاطع دکتر شکیبایی حرارت مجلس را دوچندان کرده بود ، جوانان حاضر در نشست حمایت قاطع خود را از دکتر شکیبایی اعلام کردند و ایشان را بر ادامه راه راغب تر و استوارتر در فعالیت نمودند.
با این حال دکتر شکیبایی که خود از پیشگامان اتحاد و همدلی در بین تعدد کاندیداها بحساب می آید آرزوی قلبی خود و هوادارانش را اینگونه عنوان کرد که :این دوره بهترین زمان برای راهیابی نماینده از بین خودمان به مجلس است و آمادگی خود را در هر شرایطی برای رسیدن به این هدف اعلام نمود تا با سایر کاندیدها رایزنی و اجماع صورت گیرد .
لازم به ذکر است دکترمهران شکیبایی عضو و رئیس سابق شورای شهر کمیش تپه و رئیس ستاد دکتر روحانی در گمیشان در ایام انتخابات ریاست جمهوری به عنوان دبیر نشستهای حامیان روحانی در ترکمن صحرا فعالیت می کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست