• تاریخ: 2015-01-22
  • شناسه خبر: 912
  • 1,362 بازدید

مهندس بسنجیده:۳۰۱ طرح اقتصادی آماده افتتاح و بهره برداری در ایام الله دهه فجر می باشد

ارکین نیوز-مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل خبر داد: تعداد ۳۰۱ طرح اقتصادی با میزان سرمایه گذاری بالغ بر ۱۴۳۴ میلیارد ریال و تعداد ۱۲۲۸ فرصت شغلی مستقیم در ایام الله دهه فجر افتتاح و به بهره برداری می رسد. یو ...

1421824805_img_7752.jpg

ارکین نیوز-مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل خبر داد: تعداد ۳۰۱ طرح اقتصادی با میزان سرمایه گذاری بالغ بر ۱۴۳۴ میلیارد ریال و تعداد ۱۲۲۸ فرصت شغلی مستقیم در ایام الله دهه فجر افتتاح و به بهره برداری می رسد.

یوسف بسنجیده افزود: بیشترین تعداد طرحهای قابل افتتاح در شهرستان گالیکش با ۱۰۵ طرح و ایجاد ۱۱۰ فرصت شغلی به بهره برداری میرسد و پس از آن شهرستان مینودشت با تعداد ۸۲ طرح و ۱۶۴ نفر اشتغال آماده بهره برداری می باشد.

همچنین بسنجیده گفت: شهرستان آق قلا با ۳۹ طرح، شهرستان گنبد با ۱۶ طرح و شهرستان گرگان با ۱۳ طرح به ترتیب میزان ۱۶۴ ، ۱۵۴ و ۱۰۰ فرصت شغلی جدید را بوجود می آورند.

مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی بیان داشت: این تعداد طرح با حمایت ۹ دستگاه اجرایی در سطح ۱۴ شهرستان استان اجرا گردیده اند که طرحهای خود اشتغالی اداره کل کمیته امداد امام (قدس سره) از آنجمله می باشد.

مراسم افتتاحیه همزمان در ایام الله دهه فجر با حضور استاندار گلستان و دیگر مقامات کشوری و استانی برگزار می گردد.

سایت استانداری گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست