• تاریخ: 2016-02-09
  • شناسه خبر: 14488
  • 889 بازدید

مهندس امان زاده : مستقل آمده و مستقل خواهم بود

ارکین نیوز – در نشست پرشور مردم روستای دوگونچی ، مهندس امان زاده ضمن تحلیلی کوتاه از اوضاع سیاسی جهان و درگیری های و به تبع ان جنگ های نیابتی در منطقه امنیت در کشورمان را حاصل خون شهیدان گرانقدر انقلاب و سکانداری ح ...

ارکین نیوز – در نشست پرشور مردم روستای دوگونچی ، مهندس امان زاده ضمن تحلیلی کوتاه از اوضاع سیاسی جهان و درگیری های و به تبع ان جنگ های نیابتی در منطقه امنیت در کشورمان را حاصل خون شهیدان گرانقدر انقلاب و سکانداری حکیمانه رهبر انقلاب و تدابیر دولت جمهوری اسلامی دانست وی ضمن یاد آوری نعمت های مجهول امنیت ان را زیر بنای توسعه ، تمدن و خیزش فرهنگی در هر کشور دانست.
مهندس امان زاده ضمن گلایه از عدم پیگیری صحیح مصوبات مجلس در خصوص بهره وری مناسب از زمین های کشاورزی منطقه نظیر مصوبات زه کشی اراضی ، اجرای ان را مستلزم پیگیری قاطع نمایندگان علی الخصوص نمایندگان حوزه انتخابیه دانست تا مردم منطقه به نسبت تلاشی که در زمین های کشاورزی جهت تولید محصولات متحمل میشوند از مزایای آن نیز بهره مند گردند.
ایشان ضمن تعریف مقوله شایسته سالاری ، ان را پیش زمینه توسعه سیاسی خوانده و تنگ نظری های بی مورد در این خصوص را که مخالف بیانات امام راحل و رهبر معظم انقلاب می باشد را افتی برای جامعه و توسعه سیاسی خواند.
مهندس امان زاده در پایان در پاسخ به پرسشی در خصوص جناح های سیاسی کشور، ضمن تحلیل ریشه بوجود آمدن جناح های چپ و راست در انقلاب فرانسه که برگرفته از استقرار موقعیت آنها در مجلس بنا به مخالفت و یا موافقت با دولت ان زمان فرانسه بود ، اعلام کرد که ضمن احترام به تمامی جناح ها و طیف ها ، در انتخابات به صورت مستقل آمده و مستقل خواهد بود و به هیچ جناح و طیفی وا بسته نبوده و نیست.
وی اظهار داشت که حل مشکلات مردم با سیاسی کاری های رایج مقدور نبوده تنها با همتی مضاعف و در سایه پشتیبانی این مردم و استفاده از همه ظرفیت های موجود حاصل خواهد شد.
همچنین مهندس امان زاده ضمن تاکید بر اخلاق انتخاباتی ، مردم را به هوشیاری در خصوص برخی تبلیغات سو و هدف دار در خصوص وابستگی افراد و کاندیداها به جریان های سیاسی کشور فرا خواند.
در پایان علما حاضر تک تک در جهت موفقیت مهندس امان زاده و مردم در انتخابات دعای خیر نمودند.
photo_2016-02-09_19-53-35

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست