• تاریخ: 2015-01-28
  • شناسه خبر: 1097
  • 1,490 بازدید

مهندس امانزاده در انتخابات آتی مجلس شرکت می کند

ارکین نیوز – شنیده ها از آماده شدن مهندس عبدالغفور امانزاده جهت حضور در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی دارد. در باور عمومی و سیاسی شهرستان آق قلا ، مهندس امانزاده را فردی اعتدالگرا می شناسند ولی بسیاری از دوستان وی ...

IMG19370554
ارکین نیوز – شنیده ها از آماده شدن مهندس عبدالغفور امانزاده جهت حضور در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی دارد.
در باور عمومی و سیاسی شهرستان آق قلا ، مهندس امانزاده را فردی اعتدالگرا می شناسند ولی بسیاری از دوستان وی از جمله عبدالرحیم سن سبلی سابقه فعالیت در ستاد قالیباف را دارند پس بعید نیست مهندس امانزاده نیز به برنامه های این گروه گرایش داشته باشد.
مهندس امانزاده در هشتمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه استان گلستان در لیست ۲۱ نفره مجمع اعتدالگرایان شمال (دانشجویان و فارغ التحصیلان) در استان گلستان قرار داشت .
شاید مهمترین دغدغه مهندس امانزاده برگزاری انتخابات آتی مجلس به صورت استانی باشد که منتظر رای نمایندگان است .
در صورت تصویب نهایی این طرح، در انتخابات مجلس شورای اسلامی محدوده جغرافیایی هر استان به عنوان حوزه انتخابیه اصلی و حوزه‌های انتخابیه موجود تابعه استان، حوزه انتخابیه فرعی محسوب می‌شوند و هر یک از رای‌دهندگان می‌توانند برای کلیه کرسی‌های استانی، نماینده انتخاب کنند.
گفته می شود از حوزه آق قلا ، عبدالغفار رادمهر – عبدالغفور امانزاده – فرهاد توماج – سید محمد توسلی و دکتر منصور گرکز از کاندیداهای احتمالی هستند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست