• تاریخ: 2016-05-19
  • شناسه خبر: 17760
  • 555 بازدید

معاون رئیس جمهور: دولت نهایی شدن منطقه آزاد اینچه برون را پیگیری می کند

ارکین نیوز-معاون رئیس جمهور گفت: نخستین اقدام دولت پس از تشکیل مجلس دهم پیگیری تصویب و نهایی شدن منطقه آزاد اینچه‌برون است. محمد باقر نوبخت عصر پنجشنبه، در حاشیه کلنگ‌زنی بندر خشک اینچه‌برون در جمع خبرنگاران اظهار کرد: م ...

ارکین نیوز-معاون رئیس جمهور گفت: نخستین اقدام دولت پس از تشکیل مجلس دهم پیگیری تصویب و نهایی شدن منطقه آزاد اینچه‌برون است.

محمد باقر نوبخت عصر پنجشنبه، در حاشیه کلنگ‌زنی بندر خشک اینچه‌برون در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ما می‌توانیم نسبت به بخش کشاورزی و صنعت با توجه به برنامه‌ریزی‌های تعریف شده از ظرفیت‌های استان برای توسعه هر چه بیشتر استفاده کنیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور با یادآوری اینکه در بخش حمل‌ونقل با برخورداری از زیرساخت‌های مناسب مانند راه‌آهن می‌توان از شرایط خدماتی برخوردار شد، تصریح کرد: هم اکنون شرایط برای بارگیری با ظرفیت ۷۰۰ هزار تن و نفت کوره ۸۰۰ هزار تن در گلستان فراهم شده است.

سخنگوی دولت تدبیر و امید با بیان اینکه استان گلستان محور مواصلاتی ایران با آسیای میانه است، خاطرنشان کرد: علاوه بر این اقداماتی برای تکمیل زیرساخت‌های به میزان ۵ کیلومتر هم پس از افتتاح این طرح انجام شده است.

نوبخت تاکید کرد: بندر خشک اینچه برون با اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومان با همکاری دولت و بخش خصوصی آغاز شد و زمینه مناسبی برای برخورداری از ظرفیت‌های توسعه خدمات فراهم می‌کند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور از راه آهن اینچه برون به عنوان پروژه مشترک که با همکاری بخش خصوصی و دولتی راه اندازی شده نام برد.
مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست