• تاریخ: 2019-08-14
  • شناسه خبر: 28928
  • 184 بازدید

معاون استاندار گلستان: برنامه مدون و چشم‌انداز مشخص در حوزه رسانه نداریم

ارکین نیوز-معاون استاندار گلستان با بیان اینکه رسانه‌های استان وضعیت خوبی ندارند، گفت: در این بخش برنامه مدون و چشم‌انداز مشخصی وجود ندارد. عبدالرضا چراغعلی اظهار داشت: در استان مانند بسیاری از شاخص‌های دیگر که وضعیت نگر ...

ارکین نیوز-معاون استاندار گلستان با بیان اینکه رسانه‌های استان وضعیت خوبی ندارند، گفت: در این بخش برنامه مدون و چشم‌انداز مشخصی وجود ندارد.

عبدالرضا چراغعلی اظهار داشت: در استان مانند بسیاری از شاخص‌های دیگر که وضعیت نگران‌کننده داریم شرایط رسانه‌ها نیز خوب نیست.

وی افزود: در سال‌های اخیر از رسانه‌های استان برای رسیدن به منافع سازمانی و اداری استفاده ابزاری شده است و عده‌ای از احساسات، تعلقات و صداقت اصحاب رسانه سو استفاده کرده‌اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با بیان اینکه خانواده رسانه در استان آسیب دیده است، گفت: برنامه مدون و چشم‌انداز پیش‌بینی شده و مشخصی در حوزه رسانه نداریم.

وی بیان داشت: از فرهنگ و ارشاد استان خواستیم تا چند روز آینده برنامه‌هایی که برای حوزه رسانه استان دارد را در قالب یک چشم‌انداز تدوین و به شورای اطلاع‌رسانی استان ارائه دهد.

چراغعلی با بیان اینکه شورای اطلاع‌رسانی استان در سال‌های اخیر عملکرد قابل قبولی نداشته است، خاطرنشان کرد: هدف ما از تهیه چشم‌انداز برای رسانه برای این است که بتوانیم از نظر اعتباری هم به رسانه‌ها کمک کنیم. موضوعات مربوط به آموزش رسانه‌ها و تقویت برخی مسائل را در این حوزه دنبال خواهیم کرد.

وی تأکید کرد: باید با تقویت رسانه‌های شناسنامه‌دار و دارای عقبه فکری اتفاقات خوبی را برای توسعه استان رقم زد/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست