• تاریخ: 2015-02-08
  • شناسه خبر: 1476
  • 614 بازدید

مسیرهای راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن درترکمن صحرا

ارکین نیوز-مراسم راهپیمایی یوم ا..۲۲بهمن در شهرهای ترکمن صحرا به شرح ذیل باشکوه خاصی برگزار می شود. رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان در کفتگو با خبرنگاران گفت:در گنبد از مسجد قائمیه به طرف مصلی، در اینچه برون از ...

781615
ارکین نیوز-مراسم راهپیمایی یوم ا..۲۲بهمن در شهرهای ترکمن صحرا به شرح ذیل باشکوه خاصی برگزار می شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان در کفتگو با خبرنگاران گفت:در گنبد از مسجد قائمیه به طرف مصلی، در اینچه برون از مقابل بخشداری تا مصلی نماز جمعه و در کرند اینچه برون از چهار راه عرفانیه تا میدان وحدت برگزار می شود.
وی افزود:در مراوه تپه از مسجد امام علی(ع) تا میدان مختومقلی، در گلی داغ مراوه تپه از مصلی تا سه راهی، در قازان قایه از مصلی تا میدان مرکزی و در کلاله از مسجد جامع به طرف میدان امام خمینی(ره) می باشد.
وی بیان کرد: آیین راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر فراغی از مقابل بخشداری به طرف میدان بسیج در گمیشان از میدان امام خمینی(ره) تا چهار راه حضرت قائم(عج) و در سیمین شهر از بلوار کشاورزی تا بانک کشاورزی برگزار می شود.
حجت الاسلام احمدی خاطرنشان کرد: همچنین این مراسم در بندر ترکمن از میدان مختومقلی تا چهار راه شهید کاسب، در آق قلا از میدان وحدت به طرف فلکه قدس و در انبار الوم آ ق قلا از مقابل بسیج تا میدان بخشداری با شکوه هر چه تمام تر برگزار می شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست