• تاریخ: 2018-02-11
  • شناسه خبر: 25423
  • 473 بازدید

مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن‌ در شهر آق قلا برگزار شد

ارکین نیوز-با حضور پرشور مردم منطقه و همزمان با سراسر کشور،مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن‌ در شهر آق قلا برگزار شد. صبح امروز جمعه ۲۲ بهمن ماه،در آغاز طلیعه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همزمان با سراسر کشور،راهپی ...

ارکین نیوز-با حضور پرشور مردم منطقه و همزمان با سراسر کشور،مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن‌ در شهر آق قلا برگزار شد.

صبح امروز جمعه ۲۲ بهمن ماه،در آغاز طلیعه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همزمان با سراسر کشور،راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با حضور “امانگلدی ضمیر” فرماندار،اعضای شورای تامین ، ائمه جمعه و جماعات اهل تشیع و تسنن،مسئولین ادارات و نهادها،کارکنان دستگاههای اجرایی و حضور پرشور اقشار مختلف مردم در شهر آق قلا برگزار شد.

به گزارش کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر و روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا، در آیین راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال،مسئولین و کارکنان دستگاههای اجرایی ،بسیجیان، مسئولین نظامی و انتظامی زنان، نوجوانان ، جوانان، دانشجویان، دانش آموزان، کارگران و سایر قشرها در کنار هم و در صفوف فشرده بار دیگر وحدت و انسجام ملی خود را به نمایش گذاشتند.
photo_2018-02-11_18-37-38
مردم ولایتمدار شهرستان آق قلا بار دیگر با حضور در صحنه انقلاب با آرمانهای والای حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری و شهیدان انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.خیابان ها و معابر اصلی مملو از مردمی بود که به عشق انقلاب، رهبر و حمایت از ولایت فقیه با در دست گرفتن پرچم های ایران، ارادت خالصانه خود را به پیر و مرادشان امام راحل بار دیگر نشان دادند.
photo_2018-02-11_18-38-18
امروز مردم شهرستان آق قلا با حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن آمدند تا گرامی بدارند یاد و خاطره دلیر مردان و شیر زنانی که چون کوه استوار و چون پولاد مقاوم بودند در برابر ظلم و ستم شاه و حامیان داخلی و خارجی اش.امروز آمدند تا بار دیگر صلابت ایران اسلامی و حمایت و وفاداری خود به نظام و انقلاب را به رخ جهانیان بکشند و فریادی کوبنده باشند بر سر دشمنان و دریوزگانی که قصد تعرض و تعدی به این آب و خاک را دارند. امروز مردم با در دست داشتن پلاکاردهایی با نوشته های “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” بار دیگر خشم و انزجار خود را اعلام کردند.
photo_2018-02-11_18-39-09
لازم به ذکر است مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال در شهر آق قلا راس ساعت ۱۰ صبح از میدان وحدت تا میدان قدس برگزار شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست