• تاریخ: ۱۳۹۵-۱۰-۲۰
  • شناسه خبر: 21958
  • 425 بازدید

مراسم بزرگداشت ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در گلستان برگزار می‌شود

ارکین نیوز-مراسم بزرگداشت ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از سوی نماینده ولی فقیه در گلستان در گرگان برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان، در پی رحلت عالم مجاهد و یار ...

13951020115004539655274

ارکین نیوز-مراسم بزرگداشت ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از سوی نماینده ولی فقیه در گلستان در گرگان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان، در پی رحلت عالم مجاهد و یار صادق انقلاب، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رحمه الله علیه مراسم بزرگداشتی از سوی حضرت آیت الله نورمفیدی و دکتر صادقلو در مصلای نماز جمعه گرگان برگزار خواهد شد.

در متن این اطلاعیه آمده است: با ابراز تأسف و تأثر فراوان به‌مناسبت ارتحال عالم مجاهد و مبارز، یار صادق انقلاب اسلامی، مرید امام راحل(ره) و یاور صدیق رهبر معظم انقلاب، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی(ره)، به اطلاع می‌رساند مجلس بزرگداشتی از سوی حضرت آیت‌الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان و صادقلو استاندار گلستان برگزار می‌شود.

این مراسم روز پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱:۳۰ صبح در مصلای نماز جمعه شهرستان گرگان برگزار خواهد شد.

با طلب علوِّ درجات برای آن فقید سعید و آرزوی صبر جمیل و اجر جزیل برای بیت شریف وی از عموم مردم دعوت می‌شود با شرکت در این مجلس از مقام شامخ روحانیت تجلیل شایسته به عمل آورند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *