• تاریخ: 2016-02-13
  • شناسه خبر: 14636
  • 2,406 بازدید

ولی پور: از مهندس امان زاده حمایت کرده و خواهم کرد

ارکین نیوز – نازجان ولی پور نماینده اسبق بندرترکمن، کردکوی،گمیشان و بندرگز و عضو شورای نمایندگان ادوار مجلس و فعال شاخص سیاسی ، با حضور در نشست مهندس امان زاده در شهرک امام گرگان حمایت همه جانبه قلبی، فکری، عملی ، ...

ارکین نیوز – نازجان ولی پور نماینده اسبق بندرترکمن، کردکوی،گمیشان و بندرگز و عضو شورای نمایندگان ادوار مجلس و فعال شاخص سیاسی ، با حضور در نشست مهندس امان زاده در شهرک امام گرگان حمایت همه جانبه قلبی، فکری، عملی ، مالی و حتی جانی را خود و تیم همراه را از مهندس امان زاده اعلام کرده و با اشاره به این که در این دوره موفقیت در یک قدمی مردم اق قلا بوده خواستار شرکت گسترده مردم در انتخابات و حمایت از کاندیدای مردمی ،درداشنا، فرهیخته، باتجربه و علی الخصوص منتسب به اولاد رسول الله را وظیفه خود و دلسوزان جامعه دانست.

ایشان با اشاره به رای بالای ترکمنها به آقای روحانی و درصد بالای جمعیتی ترکمن ها در استان ، عدم شایسته سالاری و عدم بکارگیری ظرفیت نیروهای بومی در انتصاب پست ها در استان را گلایه خود از مسولین امر دانست .

وی بیان داشت که با این وجود تنها راه دستیابی به حقوق مصرح قانونی چه در قانون اساسی و چه قوانین موضوعه شرکت گسترده در انتخابات و انتخاب نماینده ای شایسته همچون مهندس امان زاده از طرف مردم دانست تا بتوان از این ظرفیت قانونی حد اکثر استفاده را به عمل آورد و در اجرای موفقیت آمیز این راهبرد با توجه به تجربیات خود توصیه های کاربردی و عملیاتی،انتخاباتی را هم به سمع و نظر حاضرین و فعالین سیاسی در گرگان رساندند.

آقای ولی پور با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری ،امنیت را نعمتی فراتر از نیاز های روز مره دانست که با درایت رهبری و تلاشهای دولت محترم در کشور ما در حد اعلی وجود داشته و باید قدردان ان بود.

پس از سخنرانی دیگر سخنرانان آقای ولی پور و حاج آخوند محمدی امام جمعه اهل سنت گرگان با گره زده دست های خود به دست مهندس امان زاده و بالابردن آن و اعلام حمایت همه جانبه حاضرین را به وجد آوردند.
photo_2016-02-13_18-28-16

  • مصطفی - 2016-02-14 در 7:44 ق.ظ

    سلام در حوزه اقلا و گرگان شنیدم دکتر نافعی وقتی کسی به مناظره اش جواب ندادن فکر موج سوم را ایجاد کرد و خیلی میگویند صدا کرده و فکر میکنم اگر مناظره بگذارند به نظر من خیلی خویب است تا ادم ضعیف و قوی مشخص میشود و انتخاب را راحت خواهد کرد و این شیطنت ها هم بی اثر خواهد شد و ازارکین نیوز هم متشکریم که پشت پرده ها را شفاف سازی میکنند

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست