• تاریخ: 2016-06-12
  • شناسه خبر: 18483
  • 928 بازدید

قره جه طیار: با مسئولان کم کار دولتی در گلستان برخورد می شود

ارکین نیوز-نماینده مردم گنبد کاووس در مجلس به مسئولان دولتی کم کار در استان گلستان هشدار داد در صورت کم کاری با آنها برخورد خواهد کرد . قره‌جه طیار ماینده مردم گنبد کاووس در مجلس دهم در جلسه شورای اداری گنبدکاووس اظهار د ...

ارکین نیوز-نماینده مردم گنبد کاووس در مجلس به مسئولان دولتی کم کار در استان گلستان هشدار داد در صورت کم کاری با آنها برخورد خواهد کرد .

قره‌جه طیار ماینده مردم گنبد کاووس در مجلس دهم در جلسه شورای اداری گنبدکاووس اظهار داشت: استان گلستان در موضوع تولیدات داخلی و آن هم تولیدات کشاورزی نه تولیدات صنعتی در بین ۳۱ استان کشور رتبه ۲۴ را داراست.

وی با اشاره به پروژه بزرگ در سطح استان گفت: متاسفانه در بیشتر پروژه‌های بزرگ، اولویت استانی در نظر گرفته شد و شهرستان‌ها با وجود داشتن ظرفیت و پتانسل مناسب از این موضوع محروم بودند.

طیار پیگیری احداث جاده نفت، راه‌آهن گرگان- گنبدکاووس، زهکشی اراضی محروم بخش داشلی‌برون، پیگیری آب شرب روستاها، توسعه ورزشگاه‌ها و مراکز آموزشی و غیره را از دیگر اولویت های نمایندگان در این منطقه اعلام کرد.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به جدیت با کم‌کاری مسئولان ادارات برخورد خواهیم کرد.

طیار افزود: اختصاص امتیازات و فرصت های توسعه صنعتی، تجاری و صرف اعتبارات کشور در چند استان یا شهرهای معدود، باعث رشد نامتوازن استان‌ها و مناطق کشور و مهم‌تر از آن سبب عدم استفاه از توانمندی‌ها و پتانسیل های همه مناطق شده است.

وی خاطرنشان کرد: در نتیجه اجرای این سیاست هم اکنون پنج استان کشور به تنهایی ۵۳ درصد تولید ناخالص داخلی کشور را دارند و سهم ۱۵ استان دیگر هرکدام کمتر از یک درصد است که این آمار حاکی از تجمیع بیشترین فرصت ها و امکانات تولید در پنج استان کشور است.
سلام گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست