• تاریخ: 2015-10-18
  • شناسه خبر: 9501
  • 1,368 بازدید

“قدسیه آب شناس” گزینه نهایی سیستانیها برای انتخابات مجلس در حوزه گرگان و آق قلا

ارکین نیوز – قدسیه آب شناس نامزد نهایی سیستانیها برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا انتخاب شد . به گزارش گلستان ما ؛ عصر روز گذشته شنبه ۲۵ مهرماه بزرگان و ریش سفیدان قوم سیست ...

ارکین نیوز – قدسیه آب شناس نامزد نهایی سیستانیها برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا انتخاب شد .

به گزارش گلستان ما ؛ عصر روز گذشته شنبه ۲۵ مهرماه بزرگان و ریش سفیدان قوم سیستانی در منزل قدسیه آب شناس چهره مشهور سالهای اخیر این قوم در ایام انتخابات جمع شدند تا به نامزد نهایی سیستانیها در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برسند .

تصاویری که از این جلسه در شبکه های اجتماعی پخش شده حاکی از آن است که بیس از ۸۵۰ نفر از سیستانیهای گلستان به منزل آب شناس رفته و نهایتا قدسیه آب شناس را به عنوان نامزد نهایی قوم سیستانیها در انتخابات دهم مجلس از حوزه گرگان و آق قلا معرفی کردند .

البته تا قبل از این سخن از گزینه های دیگری همچون دکتر عباس نیاوند معاون سابق استاندار گلستان که گفته می شد برای انتخابات استعفا کرده ، محمود سالاری رئیس شرکت عمران و مسکن سازان و دکتر ناصری نماینده قبلی هم بود اما گویا اقبال آب شناس در بین بزرگان و ریش سفیدان سیستانی بیشتر است .

قدسیه آب‌شناس در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه گرگان و آق‌قلا نیز با شعار ” پیشرفت ، توسعه ، نوآوری و عدالت ” شرکت نموده بود که با کسب ۳۵۴۵۸ رای و قرار گرفتن در جایگاه ششم منجر به راهیابی وی به خانه ملت نشد .

قدسیه آب شناس متولد سال ۴۷ زابل می باشد که در سال ۷۷ به گرگان آمده ، وی دارای تحصیلات کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی و حقوق زنان از دانشگاه کرمان می باشد و همسر وی نیز از قضات دادگستری می باشد .

وی از همان ابتدا علاقه مند به حضور در صحنه های اجتماعی بود اما دو بار با نظر ریش سفیدان و بزرگان طوایف سیستانی به نفع رقبا کنار رفت . یک بار در سال ۱۳۸۳ به نفع همسرش احمدعلی عالی و یک بار در سال ۸۷ به نفع دکتر ناصری که علیرغم توافق بزرگان برای دوره بعد که ناصری نیاید ، ناصری توافق را نقض کرد و آمد .

وی همچنین پیشتر در سال ۱۳۸۶به عنوان کاندیدای مستقل وارد عرصه رقابتهای انتخاباتی شورای شهرگرگان شد که در آنجا هم در رقابت بین ۱۵۹ نامزد رتبه نوزدهم را به خود اختصاص داد که باعث ورودش به شورای شهر در آن سال نشد .

اما اینک گویا آب شناس تنها گزینه سیتسانیها برای آمدن در عرصه انتخابات است که بتواند رای مردم عادی و سیتسانیها را در سبد خود داشته باشد .

آب شناس در دور قبلی انتخابات نامزد جبهه ایستادگی حامیان دکتر محسن رضایی نیز بوده است . از او به عنوان چهره ای معتدل ، آرام و منطقی و مدافع حقوق زنان نام برده می شود .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست