• تاریخ: 2019-01-16
  • شناسه خبر: 27931
  • 726 بازدید

قدردانی نماینده ولی فقیه و استاندار گلستان از استقبال مردم از هیئت دولت

ارکین نیوز-نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان در پیامی مشترک ضمن قدردانی از دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری جهت حضور در استان گلستان، از تمامی مردم شریف و ولایت مداری که با استقبال از ایشان و اعضای هیات دولت مرات ...

ارکین نیوز-نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان در پیامی مشترک ضمن قدردانی از دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری جهت حضور در استان گلستان، از تمامی مردم شریف و ولایت مداری که با استقبال از ایشان و اعضای هیات دولت مراتب شایسته مهمان نوازی را به جا آوردند تشکر و سپاسگزاری کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، متن کامل پیام مشترک آیت الله نورمفیدی و دکتر هاشمی به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
سفر پر خیر و برکت جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی و اعضای محترم هیات دولت به نگارستان ایران موجبات شادمانی و شعف عمومی را فراهم آورد .
بی تردید در شرایطی که گلستان توانسته است گام های موفقیت آمیزی را در مسیر رشد و توسعه بردارد، این سفر عاملی تاثیرگذار در جهت پیشرفت و آتیه روشن استان بود.
میزبانی گرم و پرشور شما مردم قدرشناس، وفادار و ولایت مدار از ریاست محترم جمهوری و کاروان تدبیر و امید در این سفر دو روزه جلوه ای دیگر از وحدت ، همگرایی و همرنگی اقشار مختلف گلستان ها را در همراهی با نظام مقدس جمهوری اسلامی منصه ظهور گذاشت.
حضور کم نظیر و به یاد ماندنی آحاد مردم اعم از فارس، ترکمن، ترک، سیستانی، بلوچ ، خانواده های معظم و معزز شهدا ، جانبازان ، ایثارگران، روحانیون شیعه و سنی ، فرهنگیان، دانشگاهیان، کارمندان، کشاورزان، اصناف، کارگران، کارآفرینان، صدا و سیما، اصحاب پرتلاش رسانه های مکتوب و دیجیتال، دانشجویان، دانش آموزان، جوانان پرشور و با نشاط، عوامل اجرایی، نظامی، انتظامی، امنیتی و تمامی گروه های سیاسی و اجتماعی استان ، خصوصاً مردم شریف شهرستان گنبدکاووس در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در مراسم استقبال و دیدار عمومی ریاست محترم جمهوری، برگ زرینی در کارنامه پر افتخار این استان بود.
امیدواریم در سایه ی توجهات الهی، تدابیر ریاست محترم جمهوری، اعضای محترم هیات دولت، تمامی دلسوزان استان و حمایت های مردم همیشه در صحنه ، برکات و دستاوردهای این سفر برای استان رونق، اشتغال، توسعه ، پیشرفت و آتیه ای روشن باشد.
سید کاظم نورمفیدی سید مناف هاشمی
نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان استاندارگلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست