• تاریخ: 2015-01-22
  • شناسه خبر: 918
  • 736 بازدید

قجری:پیروزی انقلاب اسلامی؛پایان یک مبارزه و آغاز یک راه بود

ارکین نیوز-جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر بخش وشمگیر شهرستان آق قلا با حضور معاون فرماندار و بخشدار وشمگیر،ائمه جمعه اهل تسنن و تشیع و اعضای ستاد دهه مبارک فجر این بخش در محل بخشداری وشمگیر برگزار گردید. معاون فرماندار آق قلا ...

1421906674_img_8786 (1)

ارکین نیوز-جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر بخش وشمگیر شهرستان آق قلا با حضور معاون فرماندار و بخشدار وشمگیر،ائمه جمعه اهل تسنن و تشیع و اعضای ستاد دهه مبارک فجر این بخش در محل بخشداری وشمگیر برگزار گردید.

معاون فرماندار آق قلا در این جلسه ضمن تبریک فرا رسیدن ایام دهه مبارک فجر  گفت : پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در واقع پایان یک مبارزه سخت و آغاز یک راه طولانی بود.

” علی اکبر قجری ” اضافه کرد: عنصر اساسی و محوری در این مبارزه همانا تحقق آرمان برقراری جامعه توحیدی براساس تعالیم و آموزه های دین مبین اسلام و به رهبری عالمان دینی بود.

وی ادامه داد :پیروزی انقلاب اسلامی ایران همچنین آغاز یک راه جهت استقرار نظامی برآمده از خواست مردم و مبتنی بر آموزه های دین اسلام به عنوان یک دین عبادی ، سیاسی و اجتماعی بود.

معاون فرماندار آق قلا تاکید کرد بزرگداشت دهه مبارک فجر و ایام ا… پیروزی انقلاب اسلامی در واقع با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره آن فداکاری ها ، مجاهدت ها ، از خودگذشتگی ها و شور و شوق های آرمان خواهانه از یک سو و معطوف کردن دوباره توجه و تمرکز مردم به ویژه مسئولین به اهداف و آرمان های اصلی انقلاب همچون استقلال طلبی ، آزادی خواهی ، حاکمیت تعالیم و آموزه های دینی در جامعه ، احترام به حق تعیین سرنوشت و حفظ کرامت انسانی شهروندان ، قانون مداری ، حفظ روحیه خدمت در عین پاکدستی نسبت به بیت المال و برقراری عدالت اجتماعی صورت می گیرد.

قجری در پایان افزود: رویکرد برنامه های بزرگداشت دهه فجر باید در راستای تجلیل از این مجاهدتها و همچنین زنده نگه داشتن و تبیین عالمانه آن آرمان ها به ویژه برای نسل جوان باشد.

در ابتدای جلسه بخشدار وشمگیر نیز ضمن تبریک فرا رسیدن این ایام گفت: دهه مبارک فجر بزرگترین جشن انقلاب اسلامی است و جهت پاسداشت این ایام و برپایی آیین های باشکوه مردمی کمیته های روستایی بخش وشمگیر با همکاری دهیاران فعال شده اند.

” محمدی راد “اضافه کرد : می بایست با استفاده از تمام ظرفیت ها و فرصت ها در راستای اعتلای روز افزون نظام جمهوری اسلامی و حفظ ارزش های اصیل انقلاب تلاش کنیم.سایت فرمانداری آق قلا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست