• تاریخ: 2015-11-23
  • شناسه خبر: 10892
  • 554 بازدید

فعال سیاسی یا انتخاباتی!؟

ارکین نیوز – احمد قرخانی : مطالعه و شناخت دقیق از جامعه ای که در ان زندگی میکنیم ، ارتباط موثر و مفید با افراد جامعه و به خصوص فعالین مدنی و مسئولین، برخی از رفتارهایست که در شخصیت های تاثیر گذار جامعه می توان مشاه ...

ارکین نیوز – احمد قرخانی : مطالعه و شناخت دقیق از جامعه ای که در ان زندگی میکنیم ، ارتباط موثر و مفید با افراد جامعه و به خصوص فعالین مدنی و مسئولین، برخی از رفتارهایست که در شخصیت های تاثیر گذار جامعه می توان مشاهده کرد.
ظهور و بروز شخصیت های سیاسی و مدیریتی توانمند به طور حتم به یکباره و خلق الساعه نبوده و نیازمند پیمودن مراحلی دشوار است.
برخی از چهر های شاخص ترکمن صحرا ازقبیل دکتر مهران شکیبایی، فرهاد توماج،عبدالغفار رادمهر و امانزاده ها …در سال های اخیر با حضور در عرصه های متعدد سیاسی و اجتماعی ، پیگیری مطالبات به حق مردم و ارتباط صحیح با مسئولین و نخبگان جامعه و کسب تجارب عملی و با دست و پنجه نرم کردن با مشکلات این عرصه، خود را ثابت کرده ونشانگر ظهور شخصیت های سیاسی اجتماعی قدرتمند در میان فرزندان ترکمن است .
در این میان برخی معدود فعالین انتخاباتی که شاید نتوان انها را فعال سیاسی قلمداد کرد و صرفا در نزدیکی انتخابات سر و کله ی انها پیدا می شود، و در طول سالیان گذشته نتوانستند هدف و آرمانی را برای مردم منطقه ایجاد کنند و حتی از براورده کردن مطالبات اولیه و بر حق مردم عاجز ماندند رفتار هایی مشاهده می شود، که از ظهور شخصیت های سیاسی توانمند جدید در منطقه ترس دارند و برخی ازآنان حاضرند حتی با دامن زدن به انتخاب های طایفه ای و عوام فریبانه مسیر پیشرفت مردم و جوانان ترکمن را مسدود کنند.
آیا دست یافتن به منافع مقطعی و کینه توزی برخی افراد و نگرش بسته برخی می تواند در مسیر تعالی جوانان ترکمن مانع باشد؟

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست