• تاریخ: 2015-04-28
  • شناسه خبر: 3531
  • 710 بازدید

فعالیت زودهنگام ۱۱۰ نفر کاندیدای مجلس دهم در استان گلستان

ارکین نیوز-مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان از آغاز فعالیت و تبلیغات غیررسمی افزون بر ۱۱۰ نفر برای راه یابی به مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در این استان خبر داد. سیدعلی میرباقری روز سه شنبه در این خصوص گفت: ط ...

81588402-6417777
ارکین نیوز-مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان از آغاز فعالیت و تبلیغات غیررسمی افزون بر ۱۱۰ نفر برای راه یابی به مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در این استان خبر داد.

سیدعلی میرباقری روز سه شنبه در این خصوص گفت: طبق اخبار واصله این افراد با حضور در محافل مختلف عمومی استان گلستان کاندیداتوری خویش را برای شرکت در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری در اسفند امسال اعلام کردند.

وی افزود: از فرمانداران شهرستان های ۱۴ گانه گلستان خواسته ایم تا فعالیت کاندیداهای احتمالی در حوزه های انتخابیه خود را به دقت رصد کرده و جمع بندی و ارزیابی آن را به اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری ارسال کنند.

میرباقری باتاکید برضرورت رعایت اخلاق سیاسی و انتخاباتی از سوی کاندیداها، اضافه کرد: هر گونه بداخلاقی دراین حوزه مردم را از نظام دور خواهد کرد و به عبارتی سبب گسست بین مردم و دولت خواهد شد.

وی، خدمت صادقانه به مردم را از مصادیق بازر همدلی و همزبانی دولت و ملت عنوان و تصریح کرد: خدمت صادقانه و بی منت باعث افزایش رضایتمندی و امید مردم به نظام و دولت می شود.

به گزارش سه شنبه استانداری گلستان، وی هم چنین از فرمانداران استان خواست جلسات کمیسیون های دانشجویی، اقوام، فرق و مذاهب و کارگری را بصورت مستمر برگزار کنند.

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری هفتم اسفند امسال برگزار می شود.

استان گلستان با افزون بر یک میلیون و ۸۵۰ هزار نفر جمعیت در زمان حاضر ۷ نماینده مجلس و ۲ کرسی در خبرگان رهبری دارد.

گفته می شود، قرار است تعداد کرسی های گلستان در مجلس به ۸ نفر افزایش یابد.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست