• تاریخ: ۱۳۹۹-۰۶-۱۲
  • شناسه خبر: 30098
  • 55 بازدید

فرمانده سپاه استان گلستان: علمای شیعه و سنی دستاوردهای انقلاب را برای مردم تبیین کنند

ارکین نیوز- فرمانده سپاه نینوای استان گلستان گفت: امروز حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی بر همه ما لازم و واجب است و در این بین علما به واسطه نفوذ کلامی که در مردم دارند، باید به تبیین این دستاوردها بپردازند. سردار علی ملک‌ش ...

1399031919224944220559684

ارکین نیوز- فرمانده سپاه نینوای استان گلستان گفت: امروز حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی بر همه ما لازم و واجب است و در این بین علما به واسطه نفوذ کلامی که در مردم دارند، باید به تبیین این دستاوردها بپردازند.

سردار علی ملک‌شاهکوهی ظهر امروز در نشست بصیرتی علمای اهل سنت غرب استان گلستان اظهارداشت: وحدت شیعه و سنی حول ولایت مطلقه فقیه امروز از نان شب هم برای کشور واجب‌تر است.

وی گفت: در شرایطی که دشمن عنود با تمام توان خود به ویژه در موضوعات اقتصادی به جنگ مردم ما آمده است باید با حفظ وحدت و کمک همدیگر از این گذرگاه سخت به سلامتی عبور کنیم.

فرمانده سپاه نینوای استان افزود: امسال چهلمین سالگرد دفاع مقدس است که توانستیم با اتکا به خداوند و حفظ وحدت و انسجام، دشمنان تا بنِ دندان مسلح را شکست دهیم.

وی بیان داشت: در ۴ دهه‌ای که از عمر انقلاب شکوهمند اسلامی ما می‌گذرد شاهد این بودیم که وحدت شیعه و سنی پیروزی‌های بزرگی را برای ما رقم زده است.

ملک‌شاهکوهی گفت: دوران دفاع مقدس ما علاوه بر اینکه پُر از جلوه‌های ایثار و شهادت بود، نشان دهنده وحدت مذاهب اسلامی است/تسنیم