• تاریخ: 2018-01-19
  • شناسه خبر: 25169
  • 323 بازدید

فرماندار گمیشان: دهه فجر فرصتی برای نمایش مردم سالاری بودن نظام است

ارکین نیوز-فرماندار گمیشان در دومین جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر گمیشان گفت: دهه فجر فرصتی برای نمایش مردم سالاری بودن نظام است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری؛ امیرشیر توماج اقدامات انجام شده در سطح کشور بعد از پیر ...

ارکین نیوز-فرماندار گمیشان در دومین جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر گمیشان گفت: دهه فجر فرصتی برای نمایش مردم سالاری بودن نظام است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری؛ امیرشیر توماج اقدامات انجام شده در سطح کشور بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را وصف ناپذیر بیان و اذعان داشت: مردم پیش از پیروزی انقلاب اسلامی از حداقل امکانات برخوردار نبوده اند ولی با استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی بهترین خدمات و امکانات برای رفاه مردم ارائه شده است.

توماج اضافه کرد: انقلاب و نظام ما بر پایه اسلام و قرآن است و کشور بوسیله خود مردم اداره می شود.

رییس ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی گمیشان تصریح کرد: دستگاه ها باید برنامه های متنوعی را در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، عمرانی، اشتغالزایی و ورزشی ویژه گرامیداشت دهه مبارک فجر انجام دهند.

نماینده عالی دولت در گمیشان در ادامه با اشاره به پروژه های دهه فجر سال جاری در شهرستان بیان داشت: پروژه های ماندگاری در دهه فجر امسال در سطح شهرستان افتتاح، کلنگ زنی و یا به بهره برداری خواهد رسید و همه این پروژه ها در واقع برای توسعه، رفاه و ایجاد اشتغال برای مردم می باشد.

توماج افزود: افتخار نظام و دولت خدمت برای مردم است و این عمل نیک را همواره سرلوحه کارهای خود قرار داده است.

رییس ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی گمیشان همچنین با تاکید بر دیدار با خانواده های شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران اظهار داشت: همه ما مدیون خون پاک شهدا و تلاش های جانبازان، آزادگان و ایثارگران هستیم.

فرماندار گمیشان در بخش پایانی سخنان خود بر اعلام برنامه ها و پروژه ها به دبیرخانه ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان تاکید کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست