• تاریخ: 2016-02-12
  • شناسه خبر: 14566
  • 312 بازدید

فرماندار گمیشان: تا هر زمان که دشمن دشمنی می کند مرگ بر دشمن در کشور ادامه دارد

ارکین نیوز-فرماندار گمیشان گفت:مرگ برآمریکا و رژیم غاصب صهیونیسم شعار ثابت مردم ماست زیرا این کشورها از سالها قبل دسیسه و دشمنی بر علیه کشور و دینمان را آغاز کرده و همچنان ادامه می دهند. به گزارش ساحل گمیشان، امانگلدی ضم ...

ارکین نیوز-فرماندار گمیشان گفت:مرگ برآمریکا و رژیم غاصب صهیونیسم شعار ثابت مردم ماست زیرا این کشورها از سالها قبل دسیسه و دشمنی بر علیه کشور و دینمان را آغاز کرده و همچنان ادامه می دهند.

به گزارش ساحل گمیشان، امانگلدی ضمیر فرماندار گمیشان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و تبریک سالگرد غرور آفرین انقلاب به محضر رهبر انقلاب و خانواده معزز شهدا گفت: در شرایطی که شهرهای مرزی در بیشتر کشورهای منطقه ناامن است امروز مردم مرز نشین گمیشان به راحتی و همراه با زن و کودک به خیابان آمدند و در امنیت کامل در راهپیمایی شرکت می کنند و این امنیت را مرهون خون پاک شهدا ، انقلاب و نیروهای نظامی و انتظامی در کشور هستیم و به آن می بالیم .

وی ادامه داد:شرکت در راهپیمایی و صحنه انتخابات تیری است به سوی بدخواهان و دشمنان نظام و رای تک تک مردم تایید دوباره نظام و آرمانهای انقلاب است.

وی افزود: اتحاد ، همدلی و پشتیبانی از نظام از برکات انقلاب است و مردم گمیشان با شرکت ۹۴ درصدی در انتخابات ریاست جمهوری و شرکت ۸۵ درصدی در انتخابات مجلس ثابت کردند همواره در صحنه و پشتیبان این نظام هستند.

طرح بندر گمیشان و بندر خواجه نفس با اعتبار بیش از ۵ هزار میلیارد تومان اجرا می شود

ضمیر ضمن اعلام خبر فوق گفت ، حمایت از شهرهای مرزی از اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید است و توسعه بندر خواجه نفس و احیای بندر گمیشان و رونق دوباره تجارت از برنامه های توسعه ای شهرستان است .

فرماندار گمیشان در پایان گفت:مرگ برآمریکا و رژیم غاصب صهیونیسم شعار ثابت مردم ماست زیرا این کشورها از سالها قبل دسیسه و دشمنی بر علیه کشور و دینمان را آغاز کرده و همچنان ادامه می دهند و مردم ما تا هر زمان که دشمنان دشمنی می کنند شعار مرگ بر دشمن را فریاد می زنند.
به اشتراک بگذارید

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست