• تاریخ: 2016-02-21
  • شناسه خبر: 15055
  • 329 بازدید

فرماندار بندرترکمن:حضور پرصلابت مردم در انتخابات، اصلی مهم برای معاندان نظام است

ارکین نیوز-فرماندار بندرترکمن گفت: حضور حماسی مردم در پای صندوق های رای در بعد جهانی دشمنان را منکوب و مرعوب ساخته و اجازه فعالیت به آنان نمی دهد لذا حضور پرصلابت مردم اصلی مهم برای معاندان نظام است. در آستانه انتخابات ۷ ...

ارکین نیوز-فرماندار بندرترکمن گفت: حضور حماسی مردم در پای صندوق های رای در بعد جهانی دشمنان را منکوب و مرعوب ساخته و اجازه فعالیت به آنان نمی دهد لذا حضور پرصلابت مردم اصلی مهم برای معاندان نظام است.

در آستانه انتخابات ۷ اسفند و شور و شوق فضای انتخاباتی در بندرترکمن، عبدالحکیم فیروزی فرماندار این شهرستان در مصاحبه با خبرنگار آوای ترکمن ضمن تشکر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن اظهار داشت: ملت انقلابی شهرستان با حضور فجر آفرین خود در راهپیمایی۲۲بهمن نشان داد که حامی انقلاب ، آرمانهای امام و رهبری و شهدا هستند.

فیروزی افزود: انتخابات امری مهم و اساسی برای انقلاب ، نظام و رهبری است چرا که یکی از شاخصه های آن ارزیابی حضور مردم در پای صندوق های رای برای دشمنان انقلاب است.

مسول برگزاری انتخابات در بندرترکمن با اشاره به بعد جهانی این انتخابات تصریح کرد: حضور حماسی مردم در پای صندوق های رای در بعد جهانی دشمنان را منکوب و مرعوب ساخته و اجازه فعالیت به آنان نمی دهد لذا حضور پرصلابت مردم اصلی مهم برای معاندان نظام است.

فیروزی خاطرنشان کرد: حضور حداکثری مردم تمام نقشه ها و توطئه های دشمن راخنثی نموده و موجبات نا امیدی آنان را فراهم می کند لذا از مردم شهرستان انتظار می رود بار دیگر با حضور خود در پای صندوق های رای با آرمان های امام و شهدا تجید بیعت کرده و مهر بطلانی برنقشه های استکبار جهانی بکشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان اذعان داشت: مقدمات برگزاری انتخابات پیش رو در شهرستان با توجیه کامل عوامل برگزاری انتخابات و اعضای شعب انجام شده و صندوق های رای آمده است .

وی یادآورشد: حضور پرصلابت ملت ولایت مدار این شهرستان در انتخابات موجب هراس دشمنان شده و نقشه های آنان را نقش برآب می کند.
گلستان ما

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست