• تاریخ: 2015-03-25
 • شناسه خبر: 2725
 • 1,162 بازدید

فرماندار آق قلا :دهکده دائمی فرهنگ اقوام در آق قلا احداث می شود

ارکین نیوز:تانی کاظمی – فرماندار آق قلا گفت:اگر سرمایه گزاران استقبال کنند ، دهکده دائمی فرهنگ اقوام در این مکان احداث خواهد شد. الیاس هیوه چی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ارکین نیوز اضافه کرد: در حال ارائه طرحی هس ...

۲۰۱۵۰۳۲۵_۱۵۴۱۴۶
ارکین نیوز:تانی کاظمی – فرماندار آق قلا گفت:اگر سرمایه گزاران استقبال کنند ، دهکده دائمی فرهنگ اقوام در این مکان احداث خواهد شد.
الیاس هیوه چی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ارکین نیوز اضافه کرد: در حال ارائه طرحی هستیم که دهکده دائمی فرهنگ اقوام جهت معرفی فرهنگ قومیت های مختلف در شهرستان ایجاد کنیم و این مستلزم سرمایه گزاری بخش خصوصی است.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار ارکین نیوز درخصوص هدف از برگزاری این جشنواره ، تاکید کرد: هدف از برگزاری جشنواره ایجاد شور و نشاط اجتماعی و جذب گردشگر با هدف ماندگاری بالای مسافرین در شهرستان است که باعث تقویت فرهنگ اقوام و رونق اقتصادی به ویژه در بخش صنایع دستی خواهدشد.
فرماندار آق قلا افزود: این دهکده الگوی موفق در ارائه توانایی ها و استعدادهای شهرستان است که دهیاریها و شهرداری ها می توانند با الگو گرفتن از این جشنواره ، فرهنگ و صنایع دستی روستای خود را معرفی کنند.
هیوه چی در پایان افزود: استقبال بی نظیر مردم از این جشنواره نشان داد که برگزاری همچنین جشنواره هایی نیاز مبرم شهرستان بوده است .

 • تاجمحمد - 2015-03-27 در 5:59 ق.ظ

  ممنون آقای فرماندار که در این شهرستان برای اولین بار چنین مراسمی با زحمات شما گذاشته شده و انشاا.. در کل ایام سال دایر باشه.

 • محمحد - 2015-03-27 در 6:01 ق.ظ

  با ورود بخش خصوصی برای سالانه این مراسم ،مردم آق قلا و استان این دهکده را همه ایام سال با همکاری فرمانداری و شهرداری و دهیاریها ببینند.

 • معین - 2015-03-27 در 8:50 ب.ظ

  خیلی خوب برای سال اول و بی سابقه.انشا…برای سالهای بعد تمهیدات بهتری اندیشده شودتا مسافرین بتوانند در این مکان استراحت خوبی داشته باشند و با فراق باز از وسایل سنتی منطقه دیدن نمایند..

 • حمید - 2015-03-27 در 11:40 ب.ظ

  مردم شهرستان اق قلا که از هر نوع امکانات رفاهی محروم میباشند حداقل در طول سال یبار به همچین تنوعی دلشان خوش خواهد بود

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست