• تاریخ: 2021-05-16
  • شناسه خبر: 31231
  • 643 بازدید

غراوی:وحدت و همدلی بین مردم و مسئولین گام نخست در توسعه شهرستان آق قلا است

ارکین نیوز-“عبدالغفور یاپنگ غراوی”گفت:ایجاد وحدت و همدلی بین مردم و مسئولین،نخستین گام در مسیر توسعه آق قلا است.   به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”عبدالغفور یاپنگ غراوی”در اولی ...

ارکین نیوز-“عبدالغفور یاپنگ غراوی”گفت:ایجاد وحدت و همدلی بین مردم و مسئولین،نخستین گام در مسیر توسعه آق قلا است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”عبدالغفور یاپنگ غراوی”در اولین جلسه شورای اداری،تقارن فرصت خدمت در سنگر جدید با عید سعید فطر را به فال نیک گرفت و اظهار کرد:خداوند را شاکرم بعنوان خادم مردم در منطقه حضور یافتم،اعتماد به جوانان همواره در فرمایشات مقام معظم رهبری بوده و از حسن اعتماد “دکتر حق شناس”استاندار معزز گلستان تشکر و قدردانی می نمایم،امیدوارم در شرایط ویژه تحریم،جنگ اقتصادی،مشکلات معیشتی و بیماری منحوس کرونا،بتوانیم با تعامل و همدلی مجموعه دستگاههای اجرایی،گره گشایی مشکلات مردم باشیم.

 

سرپرست فرمانداری شهرستان آق قلا به شمایی از وضعیت استراتژیک منطقه در حوزه های مختلف تولیدی،کشاورزی و صنعتی پرداخت و افزود:حفظ امنیت و هماهنگی بین دستگاههای اجرایی از وظایف اصلی فرمانداری هاست با توجه به موقعیت بسیار خوب شهرستان،تلاش خواهیم کرد در راستای منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال،مشکلات سرمایه گذاران و مردم را مانع زدایی نمائیم.

 

رئیس هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ در شهرستان آق قلا به حضور پرشور مردم در صحنه رویداد مهم و سیاسی پیش رو و مشارکت حداکثری اشاره کرد و تاکید کرد:براساس ماده ۲۱ قانون انتخابات،همه دستگاههای اجرایی موظف به همکاری با ستاد انتخابات و بستر ساز مشارکت هستند،امیدوارم با رعایت مر قانون و صیانت از آراء مردم،شاهد برگزاری انتخابات پرشور ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان آق قلا باشیم.

 

“یاپنگ غراوی”رضایت الهی را در گرو خدمت به مردم و گره گشایی مشکلات ولی نعمتان جامعه بیان کرد و در خاتمه سخنان خطاب به حاضرین در اولین جلسه شورای ادارای گفت:رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع،وظیفه مندی همه مدیران است و به فضل الهی با وحدت رویه در مسیر توسعه شهرستان آق قلا گام خواهیم برداشت