• تاریخ: 2015-12-29
 • شناسه خبر: 12499
 • 1,770 بازدید

عطاآباد میعادگاه بزرگان آق قلا

ارکین نیوز – نشست پرشور مهندس آ مانزاده در عطااباد در منزل عطاخان جرجانی از معتمدین خوشنام شهرستان با حضور اکثریت قریب به اتفاق بزرگان شهرستان با شکوه هرچه تمام برگزار شد. مهندس آمانزاده دراین نشست ضمن تبریک هفته و ...

ارکین نیوز – نشست پرشور مهندس آ مانزاده در عطااباد در منزل عطاخان جرجانی از معتمدین خوشنام شهرستان با حضور اکثریت قریب به اتفاق بزرگان شهرستان با شکوه هرچه تمام برگزار شد.
مهندس آمانزاده دراین نشست ضمن تبریک هفته وحدت یادو خاطره مرحوم عبدالرحمان جرجانی از فرهنگیان محبوب را که این نشست در بیت آن مرحوم برگزار شد گرامی داشتند
در ادامه مهندس آمانزاده با بیان مثال هایی تاریخی بیان فرمودند که ترکمنها در همه اعصار ودر طول تاریخ معروف و مشهور به دیانت وفرهنگ غنی و دارای اصالت ودر سیاست دارای پیشینه ایی بارز وقوی می باشندو این پیشینه بی نظیر امروز پشتوانه ایی است که می تواند در سایه نظام مقدس اسلامی شکوفا وبارور گردد.
مهندس آمانزاده با بیان اینکه ترکمن همیشه آماده فداکاری و دفاع از وطن ومیهن خود می باشد همچنان که در گذشته در مقابل استعمارگری روس تا آخرین قطره خون مقاومت کرده ودر دفاع مقدس نیز با شهادت برومندترین جوانان خود ادای دین نموده امروز نیزکه مملکت ما در دریای طوفانی منطقه با درایت مقام معظم رهبری تبدیل به جزیره آرامش گردیده آماده جانفشانی ودفاع از امنیت و کیان مملکت اسلامی می باشد.
مهندس آمانزاده در ادامه با بیان اینکه مردم ترکمن قدر این موهبت را می دانند و هرگز دردام سیاست بازان و کسانی که بدنبال گل آلود کردن این آرامش هستند نخواهند افتاد و خواست ها و مطالبات خود رااز مجاری قانونی و با استفاده از ظرفیت های قانونی با قاطعیت دنبال خواهند کرد.
در این نشست ابتدا عبدالرحیم سن سبلی نکاتی را در خصوص اهمیت خاص این دوره وضرورت مجلس قوی وتوانمند و ویژگیهای مهندس آمانزاده بیان نمودند همچنین لازمه داشتن مجلس توانمندرا انتخاب آگاهانه و صحیح دانستند.
در ادامه محمد خواجه فعال سیاسی نامدار ترکمن صحرا و نماینده سابق استان درشورای عالی کشور با بیان توانمندی های خاص شهرستان و ظرفیت های بی بدیل اعم از اقتصادی کشاورزی ،گردشگری و ورزش و جوانان ، مهندس آمانزاده را فردی دانستند که توانایی و شایستگی بالفعل کردن این توانمندی ها را دارد .
حضور مهمانانی از برادران فارس زبان از گرگان و برادران بلوچ و سیستانی در اینچنین روزهایی که به حرمت پیامبر عظیم الشان اسلام مزین به کلمه وحدت میباشد از زیباییهای این جلسه بود.

 • آق قلایی - 2015-12-29 در 3:40 ب.ظ

  به امید جشن در هشتم اسفند درآقدگش وبیت الله مراد آخون وهمه جای آق قلا یاشا غیرآت صحرا مهندس آمانزاده

  • اق قلا - 2015-12-30 در 6:08 ب.ظ

   انشااله

   • حكيم - 2015-12-31 در 12:11 ق.ظ

    ان شالله پیروز میدان مردم شریف اق قلا خواهد بود

 • تركمن - 2015-12-30 در 10:05 ق.ظ

  به یاران مهندس امانزاده خسته نباشید وبراشون ارزوى موفقیت را دارم

 • اق قلا - 2015-12-30 در 11:24 ق.ظ

  سلام با توجه به اینکه مردم عطاباد و مردم روستاها و شهر های دیگر از مهندس خیلی حمایت می کنن میشه گفت اقای مهندس شانس زیادی در انتخابات دارند

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست