• تاریخ: 2015-06-20
  • شناسه خبر: 5122
  • 519 بازدید

طهماسبی:رسانه ها نقش مهمی در وحدت اقوام و مذاهب دارند

ارکین نیوز- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با اشاره به انسجام و وحدت اقوام و مذاهب در این استان گفت: رسانه های ارتباط جمعی بویژه ایرنا در این رابطه سهم و تاثیر بسزایی داشته اند. علی اصغر طهماسبی در نشستی ب ...

81651869-6529450
ارکین نیوز- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با اشاره به انسجام و وحدت اقوام و مذاهب در این استان گفت: رسانه های ارتباط جمعی بویژه ایرنا در این رابطه سهم و تاثیر بسزایی داشته اند.

علی اصغر طهماسبی در نشستی با مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) افزود: رسانه های ارتباط جمعی می توانند هم دلی و هم افزایی اقوام و مذاهب گلستان را به عنوان یک مدل و الگو بویژه در شرایط حساس منطقه و جهان اسلام ترویج و تبلیغ کنند.

وی اضافه کرد: شرایطی که اکنون در گلستان ایجاد شده، آهنگ توسعه استان را شتاب بخشیده است چراکه مسوولان دستگاهها و نهادهای مختلف همچون اقوام و مذاهب مختلف مردم منطقه دست در دست هم برای پیشرفت گلستان تلاش می کنند.

وی با اشاره به سند جامع توسعه گلستان و رویکرد برنامه ای استانداری گلستان و به تبع آن دستگاههای اجرایی استان، ابراز داشت: امروز اهمیت اطلاع رسانی بر کسی پوشیده نیست و هر نظامی که بتواند از این طریق با مردم بهتر ارتباط برقرار کند، موفق تر است.

معاون سیاسی استاندار گلستان با بیان اینکه در دنیای امروز هیچ خبری پنهان نمی ماند، به اهمیت و کارکرد رسانه ها در منافع کلان و ملی کشور اشاره کرد و اظهار داشت: با وجود برخی مشکلات، خبرگزاری جمهوری اسلامی با کارکرد حرفه ای خود توانسته است جوسازی رسانه های معاند را خنثی کند.

طهماسبی همچنین گفت: رویکرد جدید ایرنا و نگاه حرفه ای و تخصصی مدیر ارشد این سازمان امیدواری زیادی ایجاد کرده است و انتظار داریم در این دوره استان گلستان مورد توجه ویژه قرار گیرد تا در فضای اطلاع رسانی بتواند ضمن معرفی توانمندیهای خود، در جذب سرمایه و توسعه استان نیز موفق باشد.

رییس شورای اطلاع رسانی گلستان ابراز داشت: تلاش کرده و می کنیم تا فضای کار و تلاش رسانه های ارتباط جمعی در این استان روز به روز مناسب تر شود/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست