• تاریخ: 2016-02-21
  • شناسه خبر: 15048
  • 784 بازدید

شور وشوق انتخاباتی شهرستان های کلاله و مراوه تپه را فرا گرفته است

ارکین نیوز-با گذشت سه روز از فعالیت تبلیغی نامزدهای نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، جنب و جوش و فعالیت تبلیغی نامزدها و طرفداران آنها برای جلب آرای مردم در کلاله و مراوه تپه افزایش یافته و شور و شوق انتخاباتی این ...

ارکین نیوز-با گذشت سه روز از فعالیت تبلیغی نامزدهای نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، جنب و جوش و فعالیت تبلیغی نامزدها و طرفداران آنها برای جلب آرای مردم در کلاله و مراوه تپه افزایش یافته و شور و شوق انتخاباتی این شهرستان های واقع در شرق استان گلستان را فراگرفته است.

نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی با ترتیب دادن مجالس سخنرانی و توزیع اقلام تبلیغاتی شامل پوستر، تراکت، اعلامیه، سی دی و راه اندازی کانال ها و سایت های اینترنتی، دیدگاه ها و برنامه های خودرا اعلام می کنند.
از۳۰ نفر کاندیدای نمایندگی مجلس حاضر درصحنه حوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه، ۹نفر از ترکمن ها و ۲۱ نفر نیز از سایر قومیت ها هستند.
ازبین ۹ نامزد ترکمن، پنج نفر، رقابت تبلیغی تنگاتنگی دارند و نامزدهای سایر اقوام نیز برای جلب آرای مردم منطقه، در شهرها و روستاهای کلاله و مراوه تپه که عمدتا ترکمن نشین هستند، فعالیت تبلیغی گسترده ای دارند.
علاوه بر فعالیت های تبلیغی عیان و با توجه به بافت قومیتی منطقه، تلاش ها برای برای معرفی یک کاندیدای اصلح ترکمن از سوی گروه هایی از فعالان انتخاباتی از دو هفته قبل با انجام دیدار، مصاحبه وشنیدن برنامه های انتخاباتی کاندیداهای ترکمن فعال بودند که هنوز به نتیجه خاصی منجر نشده و نامزدهای ترکمن و طرفداران آنها بدون توجه به فعالیت این گروه ها، فعالیت های تبلیغی خود را ادامه می دهند.
با راه اندازی دفاتر و ستادهای تبلیغی نامزدهای مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی در شهرهای کلاله، فراغی و مراوه تپه درشرق گلستان، این منطقه حال و هوای انتخاباتی به خود گرفته و قشرهای مختلف مردم برای آشنایی با برنامه ها و دیدگاه های نامزدها، گروه گروه به این دفاتر و ستادها مراجعه و با مطالعه زندگینامه، تراکت ها و بروشورهای تبلیغی، آشنایی بیشتری با نامزدهای انتخابات پیدا می کنند.
علاوه بر شور شوق انتخاباتی حاکم بر شهرهای یاد شده، حضور گروه های تبلیغی و برپایی جلسات سخنرانی نامزدها در روستاهای منطقه باعث شده تا بر مناطق روستایی نیز حال و هوای انتخابات حاکم شود.
روستاییان منطقه از همه نامزدها به محض ورود به روستا به گرمی استقبال کرده و با برنامه ها ودیدگاه های آنان که در قالب سخنرانی و توزیع اقلام تبلیغی صورت می گیرد، آشنا می شوند.
به این ترتیب اهالی شهرها و روستاهای کلاله ومراوه تپه درحالیکه شور و شوق انتخاباتی گرمی را در این شهرستانها حاکم کرده اند، همانند دوره های گذشته خود را برای حضور گسترده و با شکوه در شعبه های اخذ آرا و انتخاب نماینده اصلح آماده می کنند/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست