• تاریخ: 2015-02-17
  • شناسه خبر: 1718
  • 1,921 بازدید

شهردار گنبد کاووس برکنار شد

ارکین نیوز-شورای اسلامی شهر گنبدکاووس در جلسه شب گذشته خود با اکثریت آرا ‘عبدالمجید قزلجه’ شهردار این شهر را برکنار و سرپرست جدید را انتخاب کرد. معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس در گفت و گوی تلفنی با ...

img54e2d9b99b42b
ارکین نیوز-شورای اسلامی شهر گنبدکاووس در جلسه شب گذشته خود با اکثریت آرا ‘عبدالمجید قزلجه’ شهردار این شهر را برکنار و سرپرست جدید را انتخاب کرد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس در گفت و گوی تلفنی با خبرنگار ایرنا خصوص برکناری شهردار گنبدکاووس گفت: بر اساس صورتجلسه شورای اسلامی شهر گنبدکاووس، این شورا با استعفای شهردار موافقت کرده است.

‘محمد حمیدی ‘ افزود: بر اساس این صورتجلسه اعضای شورا با هفت رای موافق و ۴ رای مخالف با استعفای ‘ قزلجه ‘ شهردار گنبدکاووس موافقت کردند.

وی گفت : اعضای شورای اسلامی همچنین در این جلسه ‘سید سجاد حسینی ‘ را به عنوان سرپرست جدید شهرداری گنبدکاووس انتخاب کردند.

‘ عبدالمجید قزلجه ‘ شهردار برکنار شده گنبدکاووس نیز در گفت و گوی تلفنی با خبرنگار ایرنا گفت: اینجانب در چند روز گذشته استعفا نکرده ام، بلکه اعضای شورای اسلامی گنبدکاووس پیش از آغاز به کار اینجانب به عنوان شهردار در یک سال قبل، متن استعفانامه ای بدون تاریخ از من گرفته بودند.

وی افزود: با وجود اینکه پیش از این، با ارسال نامه ای به شورای اسلامی شهر گنبدکاووس اعلام کرده ام که استعفانامه مذکور از درجه اعتبار ساقط می باشد و نسبت به عودت آن اقدام شود، ولی تاکنون این کار انجام نشده بود.

قزلجه گفت: با این حال شورای اسلامی شهر گنبدکاووس متن استعفانامه بدون تاریخ قبل از شروع به کارم را با درج تاریخ ۱۹/۱۱/۹۳ در جلسه مطرح و نسبت به برکناری اینجانب، رای صادر کردند.

تلاش خبرنگار ایرنا برای گفت و گو با ‘علی پورمندی ‘ رییس شورای اسلامی و ‘ستار تاتار ‘ معاون این شورا به نتیجه نرسید.

شهر گنبدکاووس با حدود ۱۵۰ هزار نفر در شرق گلستان قرار دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست